• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Když mi po avizovaném termínu nepřijde objednávka, ale hodnocení spokojenosti s nákupem, tak jste si holt naběhli na vidle. Chtěl jsem jen tričko, fakt mě nenapadlo kvůli tomu celou diskusi a záhlaví. Klidně tedy hodnocení upravím ve smyslu, že jsem debil, kterej neumí objednat trička, protože si jako starej flink, co nemá čas, zapomněl přečíst návod na nyxu. Ale nejdřív chci ty trička a vy si vypněte tenhle hloupej automat, co posílá výzvu k hodnocení, aniž jste dodali zboží.

    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MTZ: Škoda, že dřív než začnete posílat maily o haluzním termínu dodání, spam ohledně novinek a jako perfektní závěr mail o spokojenosti s nákupem, je potřeba pročítat záhlaví klubu a psát dotaz emailem, jestli opravdu platí ten termín, který jste mi poslali do mailu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak paní Vrtiškovou, která bydlí v ulici podobného názvu a ve stejném čísle jako já, jsem našel a poslal jsem jí fotku uloženky. Dobře to dopadlo, paní si balík vyzvedne ...

    ... a z Bastardu ještě nic neodešlo. Budu čekat dál.
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    HARALD: To bude Vojtasan :))
    HARALD
    HARALD --- ---
    V mailu mám od Bastardu spoustu reklam, ale oznámení o odeslání zásilky nikoliv. Takže podací číslo porovnat nemůžu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    PSYCHO: Ne, tohle mě nepřekvapilo. Překvapila mě doručenka na nějakou Danielu Vrtiškovou, která u nás fakt nebydlí.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HARALD: Pockej, to ze te doma postak nezastihl, i kdyz ses s nim srazil u schranek, to te prekvapuje?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARALD:
    Ja mel v mailu cislo zasilky…
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dnes - i když jsem byl doma - mi pošta hodila do schránky oznámení, že mě nezastihla a mám si dojít na poštu pro balík do ruky.
    Ale... adresa správná, jméno špatné. Nečekám nic, kromě zásilky z Bastardu. Jde nějak ověřit, že nedošlo k chybě při odeslání zásilky?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIFI: 2106, to byl dobrej rocnik! :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: ELko jeste jednou

    FIFI
    FIFI --- ---
    Tady je virtul.s ve velikosti eL (panske). To vrchni tmave modre je rok 2021, to cerne pod nim je rok 2106.

    Rok 2016 je uzsi (nebo mozna uz seprany / ze susicky), jinak mi to pripada stejne az na strih rukavu.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WATTEVILLE: není to zas tak těžké ;)
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Přiznejte se, kdo je Vojtasan :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FIFI: Fajn, myslím že to mi půjde dobře, to starý XXL mi je stejně o trošku větší... :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Mozna to trochu videt je

    FIFI
    FIFI --- ---
    NEVILL: Pansky XL jsou na sirku uplne stejna. Jen je trochu jinak rukav. Na fotce to asi nebude videt, to spodni je cerne z roku 2016, to horni je tmave modre, letosni
    MTZ
    MTZ --- ---
    Škoda, že dřív než napíšete dotaz na info@bastard.cz, kde vám během pár hodin odepíšeme, strašíte lidi na Heuréce. Přitom by stačilo si třeba přečíst harmonogram v záhlaví...

    HANELA
    HANELA --- ---
    nedostala jsem žádný email ani do doručených ani do spamu, ale přišla SMS a hrnek už je doma :-DDD
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak to jsem na ty velikosti zvědavý, protože co jsem si měřil XXL triko co jsem kupoval před pěti lety, tak podle současné tabulky má rozměr jako XL, takže jsem si objednal XL. Ono je to těžký, tuhle jsem si třeba objednal triko u Bushmana a tam co dřív bylo XXXL je teď XXL.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam