• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MTZ: A btw jaký strašení? Je to přesně tak, jak píšu :)

    "Objednávka, platba, spam, spam, spam, spam...jak jste byli spokojeni s nákupem?"

    Tak jsem to napsal, no.

    To fakt každý zákazník musí pročítat diskuze na internetu, kde se dozvěděl o produktu? Nebo musím psát special mail s dotazem? Nebo to je jen nyx specialita.

    Tak. A teď prosím ty trička.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MTZ: Škoda, že dřív než začnete posílat maily o haluzním termínu dodání, spam ohledně novinek a jako perfektní závěr mail o spokojenosti s nákupem, je potřeba pročítat záhlaví klubu a psát dotaz emailem, jestli opravdu platí ten termín, který jste mi poslali do mailu.
    MTZ
    MTZ --- ---
    Škoda, že dřív než napíšete dotaz na info@bastard.cz, kde vám během pár hodin odepíšeme, strašíte lidi na Heuréce. Přitom by stačilo si třeba přečíst harmonogram v záhlaví...

    HANELA
    HANELA --- ---
    nedostala jsem žádný email ani do doručených ani do spamu, ale přišla SMS a hrnek už je doma :-DDD
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak to jsem na ty velikosti zvědavý, protože co jsem si měřil XXL triko co jsem kupoval před pěti lety, tak podle současné tabulky má rozměr jako XL, takže jsem si objednal XL. Ono je to těžký, tuhle jsem si třeba objednal triko u Bushmana a tam co dřív bylo XXXL je teď XXL.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Triko mi došlo dneska. Kupoval jsem to dražší asi nestandardní barva (bílá?). Velikost L a je to normální L, kterou kupuji třeba v Hollisteru nebo A&F. Měl jsem asi výhodu, že model na fotce měl stejné proporce jako já...

    Hrnek jsem si koupil půllitrový a budu muset začít pít asi čaj, když se zde kapučino/kakato a další takové nápoje nepodporují :).

    Trojo má trochu menší gramáž, než na kterou jsem zvyklý (možná jen řidký dojem), tak uvidíme...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZSIS: vidíš, byl bys ochuzen! :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    co ja bych se vsechno nedozvedel, kdyby jste problemy s objednavkou resili primo s vyrobcem.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NELLAS: to já nemůžu... při pohledu na mě děti brečí a slabší povahy omdlévají, silnější se aspoň zapotí... :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KID_MCHUTT: Mohli jsme se fotit na internet! Nepodceňuj sílu selficek, teď mi uteče hrozně moc lajků, možná i pět :D
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    ADITU:
    MR_PREWEET: Ano, presne tak, uz mi taky odepsali, ze datum v mailu neni smerodatne a je potreba vyckat az na brezen. Moje chyba, mela jsem za to, ze jejich potvrzeni je nadrazeno infu v zahlavi :-).
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    MANDALA: ja jsem si s nimi psal kvuli doruceni do zahranici. Dle odpovedi maji chybu v emailech v tom, ze pokud mas objednany triko jak s digitiskem tak sitotiskem, tak se do emailu napise dodani na ten digitisk, i kdyz ten sitotisk trva dyl pac cekaj s vyrobou aby se vsechmy objednana trika tiskly najednou. Sitotisk bude hotov az myslim zacatkem brezna a budou to rozesilat hned pote.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    kdo si počká, ten se dočká, stejně s tím nebudete teď mít kam jít dělat parádu, když je všecko zavřené :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    NELLAS: myslela jsem, že tam mám jen digi tisk, ale zapomněla jsem na tričko s lemem, které bude podle webu pravděpodobně až 25. Tím se celkem dost vysvětluje. Jen škoda že to nějak neprobublalo do mailu...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADITU: Měla jsem v objednávce doručení slíbené na 22. Přišel mi dotazník spokojenosti, tak jsem napsala email, jestli se to někde zadrhlo a psali, že se omlouvají za špatně uvedené datum, že tyhle objednávky budou hotové příští týden a platí tedy datum ze záhlaví tohoto klubu :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    MANDALA: taky mám předpokládané doručení 15.2. protože to má jít přes zásilkovnu, přišel by mail i od nich, kdyby Bastard spadl do spamu (kde není), ale zatím nikde nic. dám tomu do toho příštího týdne, než budu víc shánět...
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    KID_MCHUTT: Mam tam prave predpokladane doruceni 16.2. a nic extra jsem nevymyslela, tak uz mozna nastal cas to zaurgovat...
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    KID_MCHUTT: Taky mám 2.3 :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MANDALA: jestli ti přišel mail s potvrzením objednávky, je tam i předpokládané datum dodání. Jestli sis vymýšlel(a,o) něco jako já, máš tam 2.3. :)
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Mne zatim nedorazilo nic, podle cisla objednavky vidim, ze byla zaplacena, ovsem nekde to vazne.
    SUPET
    SUPET --- ---
    Mne dnes dorazilo damske M a sedi dobre. Ale je fakt, ze jsem kupovala o cislo vetsi velikost nez obvykle a rozmerove tohle M odpovida spis beznemu mensimu S
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    COMODOR_FALKON: tak já se koukal na cedulky na starších tričkách a objednal stejné velikosti, tak holt uvidím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam