• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    KACIR
    KACIR --- ---
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky

    Mám v objednávce jen dva hrnky a ticho po pěšině... Objednávka zaplacena, zboží není skladem... Bastard mlčí... Ani ten spam mi nechodí... To fakt není základ pro dobrý hodnocení...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NELLAS: presne tak. svádět chybu v komunikaci na zákazníka?

    Taková Hospoda na Mýtince...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mně je to u prdele, až to přijde, tak to přijde.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Hlavně mi přijde informace v emailu o potvrzení objednávky tak nějak nadřazená nějakému harmonogramu, co visí někde na fóru v záhlaví. Tohle Bastard opravdu nezvládl, možná by bylo fajn uznat chybu a přiznat, že není problém v tom, že všichni zákazníci neumí číst, ale že prostě systém omylem poslal nesprávnou informaci.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    já teda taky nevidim důvod číst něco v záhlaví. odkaz na trika jsem našel na úvodní stránce nyxu. tam harmonogram nebyl. stejně tak nechápu, proč se tuhle, vcelku zásadní informací, nedalo dát do popisu na stránkách bastardu... a teď si stěžovat na zákazníky.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MTZ: A btw jaký strašení? Je to přesně tak, jak píšu :)

    "Objednávka, platba, spam, spam, spam, spam...jak jste byli spokojeni s nákupem?"

    Tak jsem to napsal, no.

    To fakt každý zákazník musí pročítat diskuze na internetu, kde se dozvěděl o produktu? Nebo musím psát special mail s dotazem? Nebo to je jen nyx specialita.

    Tak. A teď prosím ty trička.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Když mi po avizovaném termínu nepřijde objednávka, ale hodnocení spokojenosti s nákupem, tak jste si holt naběhli na vidle. Chtěl jsem jen tričko, fakt mě nenapadlo kvůli tomu celou diskusi a záhlaví. Klidně tedy hodnocení upravím ve smyslu, že jsem debil, kterej neumí objednat trička, protože si jako starej flink, co nemá čas, zapomněl přečíst návod na nyxu. Ale nejdřív chci ty trička a vy si vypněte tenhle hloupej automat, co posílá výzvu k hodnocení, aniž jste dodali zboží.

    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MTZ: Škoda, že dřív než začnete posílat maily o haluzním termínu dodání, spam ohledně novinek a jako perfektní závěr mail o spokojenosti s nákupem, je potřeba pročítat záhlaví klubu a psát dotaz emailem, jestli opravdu platí ten termín, který jste mi poslali do mailu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak paní Vrtiškovou, která bydlí v ulici podobného názvu a ve stejném čísle jako já, jsem našel a poslal jsem jí fotku uloženky. Dobře to dopadlo, paní si balík vyzvedne ...

    ... a z Bastardu ještě nic neodešlo. Budu čekat dál.
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    HARALD: To bude Vojtasan :))
    HARALD
    HARALD --- ---
    V mailu mám od Bastardu spoustu reklam, ale oznámení o odeslání zásilky nikoliv. Takže podací číslo porovnat nemůžu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    PSYCHO: Ne, tohle mě nepřekvapilo. Překvapila mě doručenka na nějakou Danielu Vrtiškovou, která u nás fakt nebydlí.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HARALD: Pockej, to ze te doma postak nezastihl, i kdyz ses s nim srazil u schranek, to te prekvapuje?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARALD:
    Ja mel v mailu cislo zasilky…
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dnes - i když jsem byl doma - mi pošta hodila do schránky oznámení, že mě nezastihla a mám si dojít na poštu pro balík do ruky.
    Ale... adresa správná, jméno špatné. Nečekám nic, kromě zásilky z Bastardu. Jde nějak ověřit, že nedošlo k chybě při odeslání zásilky?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIFI: 2106, to byl dobrej rocnik! :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: ELko jeste jednou

    FIFI
    FIFI --- ---
    Tady je virtul.s ve velikosti eL (panske). To vrchni tmave modre je rok 2021, to cerne pod nim je rok 2106.

    Rok 2016 je uzsi (nebo mozna uz seprany / ze susicky), jinak mi to pripada stejne az na strih rukavu.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WATTEVILLE: není to zas tak těžké ;)
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Přiznejte se, kdo je Vojtasan :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam