• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: Obojí je :)

    Celoobličejová maska 3M 6800 M | INZEP centrum
    https://www.inzep.cz/celooblicejova-maska-3m-6800-m
    Uzavřené ochranné brýle Honeywell V-MAXX (1006195) | E-les.cz
    https://www.e-les.cz/Uzavrene-bryle-bez-ventilace-Anti-fog-V-MAXX-Honeywell-1006195-d9246.htm
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NAVARA: To je pravda... Ale ten vektor přenosu přes oči je velmi, velmi malý (přímý zásah prsknutím) a celoobličejovky velmi drahé a nedostatkové...
    (A brýle se blbě roubují)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: Nemáš chráněný oči
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    opravdu se nedefinuji pres to, jaky "fresh-cool-in" mam vzor na ffp2 masce.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Prý že roušky budou spotřební zboží a brzy se na ně zapomene......hm hm hm. Místo roušek jsme nasadili něco vyššího, čili respirátory.

    (jo, jsem to tu říkala, že by bylo prima to mít, no nic).
    KEJML
    KEJML --- ---
    OVERWATCH: To už nechám na nich. Jednu reklamu už si udělali, jistě mají dost dat na vyhodnocení
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KEJML: Na druhou stranu to pro Bastard muze byt dobra reklama, precejen u nyxu sedi cca 800 lidi denne ;o)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NAVARA: Jako já bych to všem zájemcům přál, ale chápu že pro Bastard je to v každým případě práce navíc, až už to u nich padne na obchoďáka, účetního nebo programátora, která se z jedný várky triček/hrnků nezaplatí
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJML: One can dream!

    Však tam nikde nepíšu, že se to hned pošle do výroby, ale že obchoďák začne sbírat peníze :) S rezervou musí počítat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NAVARA: No vzhledem k tomu, jak si ten eshop poradil s termínem dodání za 3 týdny trochu pochybuju, že umí stav "předobjednávka" :) Nehledě na to, že sice 100 lidí předobjedná, ale než se zahájí výroba, tak půlka ztratí zájem...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: Proto jsem právě myslel na eshop - místo stavu "není" by byl stav "předobjednávka" a lidi by to tam sypali sami, bez bastardů. Jednou za dlouho, až by na plánu byly hluchý místa, by obchodník zkouknul všechny předobjednávky (nejen nyxí) a tam kde by bylo dostatečný množství, by začal řešit peníze.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    AETHER: No, co se týče těch hrnků, tak já bych klidně ještě jeden bral. Co udělat aspoň před-průzkum? :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: možná u triček/tílek bych si reprint dokázala představit tak před létem, ale z našich diskuzí s Bastardem vyplynulo, že dlouhé sbírání předobjednávek a evidence zájmu pro ně je celkem administrativně náročná, takže do toho jít nechtějí a já je celkem chápu. U hrnků je minimální odběr kolem 100 ks, to si upřímně myslím, že další kolo neotočíme.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dneska jsem vyzvedl druhou zásilku a super. Celkem tedy 2 polo trička, 2 trička, hrnek. Díky všem!
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    JAVOR_BASTARD: díky za smutný info... kolik stojí ten digi dotisk?
    NAVARA: ano, souhlas. prosím druhou vlnu předobjednávky :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    NAVARA JAVOR_BASTARD Ja bych bral hrnek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JAVOR_BASTARD: Co preordery - nasbírat přes eshop poptávku a až jí bude smysluplné množství, vybrat peníze a poslat to do výroby?
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    HAWLIS: Bohužel hrnky už jen porcelánové malé, plecháče a půllitrovky jsou pryč. Pryč jsou také skoro veškerá síto trička, je stále možnost dotisku pomoci digitisku. Veškeré produkty, které je možné ještě objednat najdeš na: https://www.bastard.cz/nyx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam