• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    DWAY
    DWAY --- ---
    Sak to byla klasika ne? Kdo chtel nominovat hru, musel dodat banner :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DWAY: Klidně, ale banery hodlat dělat nebudu ;).
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TRAGED: Můžeš taky klidně říct, že hry pro DOS vycházejí i dneska... ale pro mne je ale to symbolika jisté mentality. S Win95 přišly frameworky, 3Dfx, Glide, OpenGL, Direct X, všechny ty věci, které Midgen definují. Jistě, že řada projektů byla dokončena v tomto období pro MS-DOS a pokud jde o něco z roku 98, tak to sem jistě patří.

    Ta pomyslná linie roku 1995-6 je ale podle mne kritická. Hry z těchto let, pokud byly pro MS-DOS, patří spíše do OLDGENu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Pokud neplanujes obnovit game of the month :) Coz zas jako klidne muzem, protoze ted toho bude spousta.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DAVESADE: ty odkazy hod do zahlavi :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Porad jsem se nezdozvedel co mas s temi Win95, kdyz DOS hry byli az do '97-'98
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tákže původní majitel smazal diskuzi z osobních důvodu, takže jsem to "obnovil". Obsah klubu je v trapu, ale na druhou stranu tam byly převážně Youtube videa se vzpomínkami na dobu, kdy začínala 3D akcelerace, naodobro jsme opustili MS-DOS a hleděli jsme s nadějí na konzole typu PSX, Saturn a Nintendo 64. To doženeme rychle.

    Pro štábní pořádek dodám, že období Midgenu končí někdy s příchodem XBOX360/Playstation 3, tj. definice končí někdy rokem 2006-2007, jako maximum.... další desetiletka patří jednoznačně NEXTGENu a až vyprší lhůta, založíme další MIDNEXTGEN a bude to prostě ;).

    Hledáte starší hry? Šupejte semka: [ Stare dobre gamesky - MONTH OF REALLY OLD GAMES (1995 and older) ]
    Pro novější hry šupejte zase semka: [ NEXTGEN pyčo Witcher III / Deus Ex: Mankind Divided / Metal Gear Solid 5 / Fallout 4 / The Division - fúzatí indiáni ]
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ou jé sepiomet. Konečně téma pro zkušené :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    DAVESADE: To je etiopsky druhy?... Doufám, jinak se mi to moc nelíbí :(( :D Jinak záloha předchozího klubu asi není že? :(
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Ban.
    SVORO
    SVORO --- ---
    Prga!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam