• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Thief 3 je naprosto výbornej. Škoda že můj komp neutáhne čtyřku...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nutno dodat, ze jak DeusEx2, tak Thief 3 hraju na origo Xboxu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAVESADE: Predsudek jak k DeusEx 2 a bezi i na stejnem Engine, pokud se nepleteu.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    DAVESADE: Oproti předchozím dvěma dílům to má výrazně konzolovej feel, ale atmosféra a mechaniky jsou, jak maj bejt, a posunutí příběhu a světa někam dál taky imho proběhlo dobře. Já byl spokojenej.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Midgen jak vyšitej - Thief Deadly Shadows. Dycky jsem měl tuhletu hru zaškatulkovanou, jako konzolové prznění klasické série, kterou zbožňuju... no hraju to od včerejška, aniž bych měl ambice to dohrávat - mám za sebou tři mise a je to mnohem lepší, než jsem čekal.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    TOM_HOST: trpet me nebavi ve Flaspointu a podobnych hrach, hrajici si na simulator valky. Plazit se nekde hodinu a pak ji xy metrů dostat odněkud kam killcam jede dvě minuty mě neba. Cod je sranda :)

    Me bavilo prvních 5 dílů: CoD, CoD2+UO, CoD3, CoD4:Modern Warfare, CoD5: World at war. Pak se asi zbláznili...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Jelikož se zde dávají tituly na které většina z nás vzpomíná ráda, věnoval bych alespoň občas (a populární pátek na nyxu si o to přímo říká) tedy vzpomínku těm hrám, co zrovna do zlaté ani stříbrné síně slávy svůj zápis neudělaly. I když...k našemu štěstí jsme na ně většinou zapomněli i my nebo se jim vyhnuli obloukem už v té době.

    Bad Boys 2 Game Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=1dWLOs4KJp8
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BIMBAS: Cod je o valce ... Ve valce se trpi ... Jestli te nebavi trpet zahrej si farming simulator :))
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    N0NECZ: tak to určitě je
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    BIMBAS: Ale zase je spousta lidí, které baví trpět. :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    D1RABBIT: jasně o tom žádná. Ale osobně si zahraju radi stary COD (zamerne pisu stary protoze podle me po pátém dílu je to sracka) než třeba Flashpoint. Musim se u toho bavit a ne trpet :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    D1RABBIT: jo to byla pecka. Imho je videt ze pro peknou atmosferu to nemusi byt nikterak hyper-realistická grafika
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Conker: Live and Reloaded - D-Day Parody
    http://www.youtube.com/watch?v=iAYMs_NsYsY
    ABGD
    ABGD --- ---
    DAVESADE: ale vysel i remejk :-0
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVESADE: sem proste marnej, pardon :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DRAGON: Jasnej OLDGEN, zavolejme Tragéda a pojďme se o tom dohadovat!
    KULHY
    KULHY --- ---
    TOOMIX: Skvělá věc – to padlo tenkrát na jeden zátah. Stejně jako Medal of Honor: AA rok předtím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na Return to Castle Wolfenstein a s ním související Enemy Territory jsme zapomněli :) Mise na přehradě, lanovka...

    Return to Castle Wolfenstein Gameplay
    https://www.youtube.com/watch?v=sHdBHeDjAY0
    KULHY
    KULHY --- ---
    DRAGON: OLDGEN ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a pamatujete tu pekelnost jmenem Rise of the Triad? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam