• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DOCKINEZ: nedávno jsem to uklízel do knihovny :) krásnou krabici to mělo, o hře ani nemluvě :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Fiiha, to jsou vzpominky, varil jsem to na vojne ;).
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Lol teda vlastně všechno nejlepší ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak šťastný a veselý!


    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    me Turon uplne minul, pamatuju si ten hype okolo, jakoze "tyve bez 3dfx si nezaparis, kde mam vzit prachy tyve."
    a nakonec se prachy strcily do opengl+directx a na Turoka se pres Quake, MDK a dalsi uplne zapomnelo.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Turoka radim mezi prvni "midgen" hry. Grafika vyzadujici 3Dfx, pritom to nebyl zadny zazrak, vsude mlha, kam jen oko dohledlo... Hral jsem prvni dil na N64 a byl jsem docela okouzlen. Druhy dil jsem jel uz na PC a kdyz jsem se mnohem pozdeji dozvedel, ze dvojka rovnez vysla na N64, nechtel jsem tomu uverit. Ja vim, ono skoro ve stejnem roce vychazi i Half-Life, ve srovnani s nim je Turok 2 zkratka primitivni. Ale i tak mel dost zajimavych detailu.

    Dneska by dorazil z eBaye balik, cili mam tyto obe dve hry na N64 (PAL).

    Hral jsem to ted asi hodinku a zacatek druheho dilu si docela pamatuju. Ale prvni dil zestarl blbe, tak si to clovek nemuze idealizovat.

    Hrali jste?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Unreal Tournament je soucast meho zivota protoze jsme ji dostali kdyz vysla v redakci tenkrat od Tukana jako podporu pro rekord nepretrziteho hrani her v nejakym ´99 roce. Snad 40 hodin jsme byly jenom v UT a objevovali fake death a letani s atomovkou :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DRAGON: Na dvě šňupnutí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOM_HOST: ten by vyčistil Letnou a Karlín!!!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TOM_HOST: Hipsteri zasrany!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DAVESADE: jako treba keith z prodigy? hodne lidi je zaclo poslouchat kvuli jeho ucesu :))

    ale not the point ... chapu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Z HongKong - Streets mne spolehlivě mrazí pokazdy, když ho slyším. Dokonalost.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No a samo když byla řeč o UT, tak nemožno nezmínit soundtrack k Deus Ex. Ostatně někteří autoři jsou pro oba soundtracky společní.

    Deus Ex - Soundtrack (UMX)
    https://www.youtube.com/watch?v=2yDVM77lGlM&feature=youtu.be&t=35


    Nemusím zmiňovat, že tuhle hru naopak hledím alespon jednou do roka dohrát, že ne Dejve? :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ach UT, mapa DECK 16 tak v řádech stovek hodin. V Q3 zase mapa Longest Yard co byla i v demu. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Já hrával InstaGib na serverech tenkrat ještě Chella, či jak se to UPC původně jmenovalo :-)
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    DAVESADE: driv byli v cz specialni servery pres web se spacil kliente a zabrickama to uz ais neni
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    TOOMIX: wow tohle byla klasika :)
    ABGD
    ABGD --- ---
    uz jsem to vyhrabal
    Unreal tournament - Golgotha (fan added)
    https://soundcloud.com/ji-pilinek/unreal-tournament-golgotha-fan-added
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Unreal Tournament - Godlike spree online
    http://www.youtube.com/watch?v=gAo4EQsfUN4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam