• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ABGD:
    DAVESADE:

    A jo, už to čtu. Že nevím bude asi tím, že jsem to nikdy nebyl schopný rozehrát za nějakou 8. úroveň a dál.
    ABGD
    ABGD --- ---
    Skaluje jak vztekly. Za mne opruz a duvod proc jsem to nedohral
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    DAVESADE: to jsem měl za to, že W8 neškáluje.

    Jinak, včera jsem to už nevydržel a nandal Reforged mod a Flamestryke najednou. Možná to nebude fungovat, ale minimálně se to rozeběhlo v úvodní, předělané monastery. Zkusím do toho zaplácnout i Deathstalker tedy.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    VESPER_INDIGO: Hlavne neco, co vypina skalovani nepratel. Darkstalker se to tusim jmenuje?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Doporučení na nejlepší mod pro Wizardry 8? (o transparent compass a wizfast vím)

    PS: Wizardry Reforged je overhaul nebo uplně jiné wizardry s jiným příběhem?
    KULHY
    KULHY --- ---
    Vcera jsem si konecne rozbehal TES: Morrowind GOTY na OpenMW na macOS a parada! Ta hra mela fakt perfektni charakter, knizni motivaci k predstavivosti, hudbu, kreativitu v reseni situaci a kdo vi co jeste – zase jsem mlad a bezstarostny, kdyz to hraju. :D Je to ta hra co me zastihla v golden age myho dospivani v golden age dopsivani herniho prumyslu. Perfect match.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Rozjet JK+MOTS je vopruz na Win7+ masinach, tak jsem tady nasel opravdu skvely patch:
    dgVoodoo2
    http://dege.freeweb.hu/dgVoodoo2/dgVoodoo2.html

    DNESKA V OSM ZACINAME S MOTS!!!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JO!!!!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Vcera jsme si dali hezky Jedi Knighta, vzorovej midgen! Akorat jsem to dojel asi jen do pulky. I kdyz jsem hru dojel uz mockrat, tak mam desnou chut to znova dorazit. Byl by zajem i o stream Mysteries of the Sith?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOM_HOST: no je to hodně volný výklad, to nepopírám, ale tak EA, chápeš... muhehe
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takze kdyz to ted upiratis kradez to neni ze? :))
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: na gogu je o téhle hře thread v community wishlistu. Pohledně vášnivý. Tak třeba i brzo...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: právě že nechci DVD, chci gog/steam/origin, takže mám smůlu ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: no jo, jenže já měl před lety nějakou cracklou verzi, která po každým restartu měnila náhodně číslo verze a LAN multiplayer šel jen na PC se stejnou verzí. Nakonec jsem pak našel další verzi hry, kde byl místo cracku miniimage a s tím to jelo, ale byl to voser, pokaždý v Daemon Tools mountovat CD/DVD. Dneska bych si to, stejně jako ostatní hry, koupil, ale nemůžu no, stejně jako Need For Speed II SE, Need For Speed Underground, NHL 2003 atd...
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: práva vlastní EA...

    Když ji zpirátíš, uděláš všem lidem dobré vůle službu, muhehe.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hezky shrnuto, moc rád bych si koupil 2. díl s datadiskem, ale mám smůlu

    The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth, skvělá strategie ztracená kvůli licenci | Games.cz
    https://games.tiscali.cz/...e-battle-for-middle-earth-skvela-strategie-ztracena-kvuli-licenci-327203
    PETJU
    PETJU --- ---
    DAVESADE: Podle me nejlepsi hra ze SW universa vubec. Reminder set, tesim se!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    GURBON
    GURBON --- ---
    Kdyby se chtel nekdo vratit ke kvalitnimu midgenu, nahodil jsem na rybnik vytunenou verzi Gothic 2 s modifikaci Návraty 2 a par dalsimi vylepsenimi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam