• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    JAMILLOS: myslis tu neviditelnou svini? o ty se mi i obcas zda
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KULA: Jak zmiňuje i v tom videu - existovalo více verzí. Pro konzole (Playstation a Sega Saturn) se použil jiný engine, než pro PC. Díky tomu hra vypadala jinak (spíše jako Quake, možná šlo o nějakou odnož Quake enginu, nevím) a i díky jinému ovládání na konzolích a i jinému enginu se pozměnila řada levelů. Takže to jsou spíše dvě hry, než jedna.
    Jinak v roce 2015 vyšel prý neoficiální port/remaster oné konzolové verze s názvem Powerslave EX, který by měl být ke stáhnutí zdarma. Nicméně to už jsme utekli od her postavených na Doom a Build enginech.
    KULA
    KULA --- ---
    AKI_NO8: přísahal bych, že si zbraně pamatuju jako model, ne jako sprite. Čím jsem starší, tím horší antialiasing mám :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já mám dodneška husinu ze smrtek v Bloodovi. A z pavouků v Doom 3 jsem taky velkou radost neměl... :D
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    TOOMIX: Kromě Egyptské tématiky mi z té hry hlavně zůstala vzpomínka na přerostlé červené pískající pavouky, kteří mě fakt děsili.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AKI_NO8: jo, ta je skvělá a velmi doporučuju. FPS ze starověkého Egypta, fakt super ;)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    V podobné době se ještě na Build enginu objevila (a také trochu zapadla) hra Powerslave/Exhumed.
    Retro Review - Exhumed/Powerslave PC & Playstation Game Review
    https://www.youtube.com/watch?v=nV22HetrGlM
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DEEFHA: Já mám jen to první, takže... někdy to má člověk jednodušší, když toho má míň. :)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja to hraju obcas na pc,linux verzi. ale njak me to nebavi
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JAMILLOS: Taky přemejšlím! Ale hlavně jestli na PC nebo na konzoli...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Přemejšlím i o Ion Fury - vypadá libově, kladný recenze...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Jo, Shadow Warrior stojí určitě za zahrátí i dneska :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ns GOG bývá často v akci

    Shadow Warrior Classic Redux on GOG.com
    https://www.gog.com/game/shadow_warrior_classic_redux

    Shadow Warrior Classic Redux - Walkthrough #1 First Level - HD Gameplay
    http://www.youtube.com/watch?v=pFL6rXcSvBE
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHOROBA: Shadow Warrior byl nejlepsi. Dve UZI a katana rulezz :-)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    redneck rampage jsem hraval ale setting me nebral. Pamatuju si jeste na nejaky coop mod pro duka z vietnamu, to byla celkem prca NAM myslim ze se to jmenovalo
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    me zas minul redneck rampage a shadow warrior, jinak blood a duke hraju furt. heretic hexen to samy, jednou za cas oprasim, podivam se na nove mody a upgrady
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    hraval jsem to v puvodnim kabatu ale nikdy me to nechytlo. Asi tim settingem. Za me jsem si nejvic uzila si shadow warriora a hexeny/heretiky
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ten byl este pred Bloody a duky. ale super hra
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Tak to zkusím! Yt videa vypadaj zajímavě. (A líbí se mi tam některý ty zdi, připomíná mi to starý dobrý Bloody, Duky atd.)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AKI_NO8: ROTT me v singlu nikdy moc nebavil, ale jeho sila byla v multaku, tam mel na svoji dobu neskutecne mnzozstvi variant a to vcetne hry Na babu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam