• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: Mel jsem za to, ze se obcas nekterej dil vyskyt i nekde jinde, ale ted koukam, ze jen jeden na N64...skoda, Omega collection bych si hned poridil :(
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOFBOY: Právě, takže z toho Sony udělala od trojky těžkou PS exkluzivitu :-)
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: Myslim, ze jsem hral na PC prvni dva dily, mozna jen jeden z nich.Divim se, ze uz pak na kompa nevysel zadnej dalsi, co si pamatuju, tak to vsichni zboznovali.
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    TRAGED: Taky bych to nekdy rad dohral :)
    Mel jsem pred nakou dobou nainstalovanou Anniversary Edition, ale v pulce hry mi kleknul notas, tak kdyz uz jsem si to pripomnel, tak to mu dam znovu sanci.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOFBOY: Týjo, Wipeout jsem nikdy na PC nehrál, jen na PS a Saturnu. To určitě vyzkouším, díky za tip!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOFBOY: K ONI bych se taky uz rad dostal.
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: MDK, Ignition, Rollcage, Porsche unleashead, Wipeout, Incubation, ONI, Heart of darkness, Future Cop: LAPD
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Carmageddon, poznamenám si pro sebe :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Tvl no jasně, Unreal - kvůli němu jsem si tehdy tu 3Dfx vlastně pořizoval! Jak jsem jen mohl zapomenout :-O
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Unreal, Tomb Raidery a Incubation
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Když jsme u toho - brzy mi dorazí moje "znovu první" 3Dfx karta (že já kretén tehdy tu mou původní prodával... a nebo jsem ji dokonce možná prostě vyhodil...) do sestavy s Pentiem a dalšími dobovými rekvizitami. Tak jsem právě přemýšlel, co kromě obligátního Quake si zahraju. Nějaké tipy?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hitman jenom v čestnejch zmínkách? Hm, tak jo...
    PETJU
    PETJU --- ---
    Vyber slusnej, ale ja bych jednoznacne volil Diablo 2.
    Nicmene pred par dny jsem si pod 3Dfx pustil puvodni Soldier of Fortune a ta hra je porad hodne dobra a samozrejme brutalni :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    The Longest Journey
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    zajimavy je, jak v predchozich letech este aspon tusim, ale 2k zda se je rok, kdy sem prestal sledovat nove tituly :)))
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    za me Deus Ex na plne care :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TOOMIX: docela crazy. z tech dvaceti bych mezi deseti vybíral fakt těžko :D
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    docela překvapila ta dobova recenze na Diablo 2
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TOOMIX: 2000 byl absurdně silnej rok (stejně jako 99 a 98 a...), je nesmysl volit jednu hru :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vzpomínky...

    Dvacet nejzásadnějších her roku 2000. Zvolte tu nejlepší - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...hru-roku-2000.A200525_110250_bw-magazin_bze#anketa-progress-A20201002_oz_404
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam