• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Diq, je to doma :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    these ultra-rare and stunning shots of official TRII Lara Croft Model Rhona Mitra! We’re loving the bomber jacket especially! #TR25

    Check out our full gallery of TR models on flickr: https://www.flickr.com/photos/tombraiderofficialflickr/albums/72157677090486306

    Huge thanks to Tomb Raider Arabia for sharing these beauties from his collection!


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hodně zajímavé vlákno o tom, jak fungují zrcadla a jiné věci v Duke Nukem 3D a potažmo v Build Engine

    https://twitter.com/Foone/status/1372766463556083715?s=20
    TRAGED
    TRAGED --- ---

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    NIMBUS: Worms Realtime sice byli jasnou kopií Liera, ale z těch českejch hlášek v nich jsme tehdy byli taky vodvařený.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    DILDOO007: Říká se tomu Liero ;)
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    TOOMIX: Worms Realtime ! "Jsem dobrej, jsem fááákt dobrej"
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    kdyz zminujete jine verze wormsu, tak ted je pres vikend zadaco na steamu worms rumble, coz neni tahovka, ale realtime plosinovka jako liero nebo awesomenauts, ma to daleko od toho, kuli cemu worms hraju, ale chvilku me to bavilo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Za mě jsou nejlepší Worms World Party Remastered
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    LOJZEE: Já je miluju a něco jsem se jich nahrál, ale jednak hraju pouze offline a hlavně dneska už pařím jenom "jejich novodobější verzi" - Worms W.M.D. Jasně, je to něco jinýho, ale i tak. Možná se k nim nekdy vrátím; vím, že jedou i na Win10, existoval tam nějakej trik, jak si to upravit, nebo tak něco. Nicméně držím ti s tvou iniciativou palce. Worms: Armageddon je pro mě jedna z nejlepších her!
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    klub worms armageddon nakonec vznikl, tak jen doufám, že alespoň jednoho z vás inspiruje oprášit tuto klasickou pářku :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zkusim se zeptat, jestli by se zde nenasli hraci, co hrajou pravidelne worms armageddon pres prosnooper, jestli by melo smysl zakladat nejakej klubik kolem toho? ohledne domlouvani se na hry, strategii atp?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    How Graphics worked on the Nintendo DS | MVG
    https://www.youtube.com/watch?v=kBgQJJ93nFM
    PETJU
    PETJU --- ---
    DWAY: Celej ten laptop je plnej starych klasik a hodne z nich bezi na glide, proto primarne to logo ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    PETJU: za me radsi preskocit loga a dat tam vic Wolfa no :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    DWAY: Jsem to nechtel natahovat ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    PETJU: gif that ended too soon :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PETJU: zrovna hraju jeho nástupce (z roku 2009) a je to fakt super
    PETJU
    PETJU --- ---
    GOG slevy a uz to jede :) Wolfenstein je dobrej jako tenkrat!
    PETJU
    PETJU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam