• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    3Dfx nebo GeForce v 90kach byl cenově úplně mimo běžneho hráče. Byl to několika násobek průměrné mzdy.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TOOMIX: No ne, ale tohle už se fakt dá objektivně porovnat.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: byť NHL 99 mám taky rád
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: ono asi záleží na tom jak k tomu člověk přišel. My jsme se doma nejvíc nahráli 98, co jsme koupili AMD 200mhz a pak 2000, co jsem koupil 3dfx a začali jsme v tom hrát ligu Praha/Plzeň/Litvínov kterou jsme tahali na disketě
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NIMBUS: za mě bylo nejlepší NHL 99 a 2003
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: teď jsem po delší době najel NHL 98 a jako to nový není to o takový světelný míle daleko, jak by člověk čekal za 24 let.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAMILLOS: "vypadá jak video" to jsem si kdysi taky říkal, když jsem poprvé viděl FIFU 2000 :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Gamechanging úplně ne, ale ten Unreal 5 vypadá jak video. Samozřejmě bude třeba patřičně utrácet a firmy se zase napakujou...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    obavam se ze nic uz tak gamechanging nezazijeme. VR neni pro kazdeho. Nejbliz tomu byl prechod na SSD, ktery sice nezlepsil kvalitu pozitku ale aspon ji urychlil
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    RUTHAN: co se tyce 3dx/voodoo, tak pamatuju, ze to byl dost gamechanger, kdy PC hry dost utekly konzolim. A Nintendo 64 nebylo zrovna dostupne pro kazdeho
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Ale jak sem to napsal tak to tak mohlo vyznít. Bratr měl prostě pocit, že ty hry obecně nejsou moc zajímavý a proč utrácet za nějakou konzoli tolik peněz...
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    RUTHAN: mno to je možný, ale PC na kterym to běželo, jsme doma fakt neměli. Myslí, že v té době jsme neměli vůbec žádný. Spíš jsme do tý doby viděli nejvíc top hry na 16bitový konzole, kde se s 3D teprv koketovalo. Tohle bylo prostě úplně jinde
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    HONZAL: Jenze, ono to na PC bylo taky vcetne toho dema na Levelu v 640x480.. pak i s 3dfx podporou..
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    TOOMIX: A Undercover Cops
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    TOOMIX: Mame: Punisher, Capitain Commando, Golden Axe Revenge of Death Adder, King of Dragons, Vendetta, Double Dragon. A jinak mam rad třeba Altered Beast, Shadow Dancer, Toki, ale to už je trochu mimo Beat em up.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AZRAEL: Ocarina je dlouhá, ikdyž ty speedrun videa od Karla Jobste...

    DEEFHA: bojovky (Tekken, Mortal Kombat, Street Fighter), závody, NHL, FIFA, Pokémon Red/Blue/Gold/Silver, Violent Storm, Vendetta, Gang Wars a další beat 'em up atd. Což mi vlastně připomíná, že jsem nikdy nehrál Cadillacs and Dinosaurs
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    rok cca 96? Moje koupeny PSX (pojistka za zlomenou ruku, prodany gameboy). Bratr skeptik "na co konzole? jakoze trochu lepsi grafika? Zbytecny"

    poustim z dema Toshinden. Bratr vykuleny voci "tyvole jak se kolem nich otocila ta kamera, cuze, wtf, tak to je ulet?" Toz vitej ve svete 3D her
    Battle Arena Toshinden - Playstation 1 demo (Demo1)
    https://youtu.be/Hjmt-ypEx2Y


    pak jsme tam hrali jeste wipeout, to byl taky slusnej odstrel.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: No, doporučili... A jaké žánry máš vlastně rád?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    TOOMIX: conkers bad fur day (n64), Ocarina of Time Directors cut (n64), Shadowrun (snes)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám tu v mobilu emulátory na NES, MAME, GBC, N64 a PlayStation. K tomu gamepad Ipega 9167, co byste mi doporučili za hry? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam