• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KEJML: Takže internetovej provoz (klikání) je závislej jenom na reklamě? Kdo platí lidi z webů typu CNN, BBC nebo pro mě za mě The Guardian, kde o reklamu nezavadíš?
    KEJML
    KEJML --- ---
    JAMILLOS: Pokud někdo platí redaktory, tak asi proto, aby mu ti redaktoři něco vydělali, ne? A redaktor majiteli serveru vydělá asi jen tak, že buď někdo zaplatí za to, aby si jeho článek mohl přečíst, nebo někdo zaplatí za to, že vedle článku může mít reklamu (protože očekává, že dobrý článek si otevře hodně lidí).

    Nebo já nerozumím kde jinde se vezmou peníze na tu redakci.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: Jsou to redaktoři, kteří jsou někým placeni, jako každej novinář, ne? Z čeho byli nebo jsou živí lidi z webů, kde reklamy dřív nebyly nebo dodnes nejsou?
    Ještě jednou: já nemám povinnost bejt solidární s reklamou. Pokud je obsah webu kvalitní, není takový svinstvo potřeba (zvlášť ne na webu oligarchy), a už vůbec ho netoleruju, když je takhle agresivní. Jo, jsem na to alergickej.
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMILLOS: Nechci byt moc OT, ale zajimalo by me, co je teda zivi?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---

    usli mi len debilne auticka, ktore zo zasady nehram
    GURBON
    GURBON --- ---
    TOOMIX: velmi lehky - 95 %
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: Z reklam živí nejsou. Bude-li obsah kvalitní, čtenáře - a tedy odbyt - si najde. Všechno ostatní je výmluva. Plus kdo je majitelem iDnesu, asi víš...
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMILLOS: A webovy redaktori nebudou mit co zrat…
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já všechny ty Mária nikdy nehrál, takže s nějakýma procentama nemám šanci.


    KULHY: Adblock, Vivaldi browser etc.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    Ja nedávám nic, co je 2005+ ;-))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    90%, a jednu na začátku jsem netrefil protože jsem si říkal "to bude určitě chyták", než mi došlo že chytáky se tady nekonají :). Lehčí, ale pěknej průřez.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Hmm, 78 %. Dost jsem toho vyloženě tipoval, hlavně ty novější věci.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    TOOMIX: shit netrefil jsem jednoho Maria. Je to dost lehke, ale potesilo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KULHY: jo je to ujetý, na desktopu to bylo ok
    KULHY
    KULHY --- ---
    TOOMIX: Odmitam se na mobilu po kazdy otazce vyhybat reklame. Fakt total retard. :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    34/41

    Kvíz: Ultimátní herní kvíz 1983 - 2023 – iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/hry/ultimatni-herni-kviz-1983-2023.Q230217_093333_bonusweb_oz
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DANIELSOFT: Já si vybavuju, že pár hlášek tam bylo dobrejch. Šel bych do toho.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    TOOMIX: ten remake mi prisel spis hnusnej, nez hezkej...

    jinak vitez pro emulac atd je Raze

    GitHub - ZDoom/Raze: Build engine port backed by GZDoom tech. Currently supports Duke Nukem 3D, Blood, Shadow Warrior, Redneck Rampage and Powerslave/Exhumed.
    https://github.com/ZDoom/Raze
    KEJML
    KEJML --- ---
    DANIELSOFT: Jako fanoušek jsem to kdysi prošel (taky až léta po vydání) a upřímně si z toho asi nepamatuju vůbec nic (narozdíl od alespoň útržků z ostatních dílů)
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    ahoj, poté, co jsem dohrál Return To Monkey Island jsem si uvědomil, že jsem nikdy nehrál čtyřku, čili Escape From Monkey Island, v době kdy vyšla jsem už přešel z Windows na Linux a taky nemám moc rád 3D adventury, ale zase jsem fanoušek Monkey Islandů

    myslíte, že podle vás stojí za to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam