• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SLEDGE: Však jasně, vždyť my se přece známe, párkrát jsme se potkali. Jakmile budu mít roztříděno (to ale potrvá, zatím jsem časopisy ještě ani nepřevzal), dám vědět.
    SLEDGE
    SLEDGE --- ---
    DEEFHA: Kdyby tam třeba vykoukl nějaký Excalibur, Level, GameStar... :) SCORE mám do roku 2000 (včetně) komplet, Levelů mám taky relativně požehnaně, ale Excalibury vyloženě chybí :) Viz seznam https://1drv.ms/x/s!AlLwGh4CMAiKhwSJKefwqCrHZjt0?e=N094ij (a ne, taky nejsem překupník ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FYI mám v plánu se tou hromadou od SMETI probrat a co se mi nebude hodit do sbírky (už mi toho pravda moc neschází...), to moc rád postoupím dál. Samozřejmě nezištně - nejsem žádný překupník, spíš něco jako archivář :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SLEDGE: Exaclibury za nesmysl rikas? Jdu hledat ve skrini!
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    SLEDGE: to je zajimave, prvnich 10 cisel score a prvnich 10 barevnych excaliburu mam svazano:)
    SLEDGE
    SLEDGE --- ---
    Šmarja, staré herní časáky nikdy nevyhazovat! Nejen, že je to škoda, protože v oběhu už toho zase tolik nezůstalo, ale navíc mají cenu, viz Aukro, Excalibury se prodávají za nesmysl, a první čísla Score i Levelu jdou přes stokoruny, někdy dokonce výš, třeba Score č.2 půjde přes litr vždy :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    naprosto v poradku at slouzi!
    SMETI
    SMETI --- ---
    SMETI: Deefha teda
    SMETI
    SMETI --- ---
    VON_GILOTINE: Už si o to napsal daphee o všechno
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SMETI: a score 1-15? ze bych si dosel
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    SMETI: nevadi, i tak diky:)
    SMETI
    SMETI --- ---
    PLOMBDENTIST: To tam nebude cece
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    SMETI: kdybys tam mel jeste puvodni cernobily excalibury (prvnich deset cisel), tak o ty bych mel zajem, novejsi vetsinou mam.
    SMETI
    SMETI --- ---
    TOOMIX: mam toho doma asi dve krabice, nechcete to nekdo ? jinak to vyhodim, jsou tam i nejaky fakt early cisla score, level, excalibur, gamestar, atd
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Narazil jsem při úklidu na stará čísla Score, co chtěli na základce v knihovně vyhodit. Číslo 29, 30, 41, 42 a taky jeden GameStar červen 2000. To jsou vzpomínky :)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    uff, tak jsem to dal ale na takovejdle rachot a odpor nejsem od dob duny2 zvyklej - cekal jsem trivku ale ono to umi prekvapit. libi se mi ze vojacci uz se nenechaj tak snadno prejet, ba naopak se jeste rozprchnou aby to slo hur :) a celkove jsem podcenil silu pechoty, ktera v d2 vlastne nebyla zapotrebi.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    dite chtelo hrat dunu, tak jsem nahodil openRA. dal jsem to na easy abych to mel brzo z krku a tvl v 5ty misi dostavam klepec jaxvin - v podstate nemam ani chvili klidu, na stridacku me drtej ordosaci, sardaukari a fremeni... nejak si nedokazu predstavit to hrat na vetsi obtiznost :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    :)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GURBON: Kdybys nebyl burzoust, tahas 17ky jako všichni dělníci!
    GURBON
    GURBON --- ---
    VON_GILOTINE: To me vzdycky bavilo. Ale nejhorsi bylo odtahnout ty 21" CRTcka :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam