• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKO23Hudební zákulisí (historky,zajímavosti,kultovní fotky a fórky z hudebního prostředí)
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA: V roce 1972 byl Jimmy Page v nočním klubu, kde se mu zalíbila čtrnáctiletá Lori Maddox. Ten pak poslal týpka jenž měl na starosti jeho kytary aby ji vyřídil: „Jimmy mi řekl, že tě bude mít, ať se ti to líbí, nebo ne.“ Pak ji pak popadl, nacpal ji do limuzíny a oznámil jí, že pokud se pohne, utrhne jí hlavu. Limuzína pak přijela k domu Jimmyho Page.... No a když si uvědomil že by mohl být průšvih, vymyslel geniální plán: Tři roky ji držel doma zavřenou. Lori Maddox s ním pak zůstala ještě několik let a říkala, že je velice „romantický“. V knize Hammer of the Gods: The Led Zeppelin Saga dokonce říká: „Bylo to jako ze snu! Unesena ve čtrnácti!“


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    PIKO23: HISTORKA: V roce 1974, hrál opilý Clapton v Birminghamu a všiml si arabského muže, jak osahává svou ženu. V tu chvíli se zpěvák naštval a začal vyřvávat, že by měli z Británie vypadnout všichni černí, Jamajčani, Asiaté a kdokoli, kdo se tam nenarodil. „Enoch měl pravdu, měli bychom je všechny poslat zpátky. Británie musí zůstat bílá!“
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    KULT: Eric Clapton (1974)

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    _IOB_: hele v poho, pokud to nebudou věci typu Skrillex :D
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    jedna "technicka" - vypada to ze to tady je hlavne/jenom o kytarove a tvrde scene, potazmo kdyz tady nahodim nejakou vec ve spojitosti treba s elektronikou, budu jenom za nepochopeneho "srace" a na mou hlavu padne hora minusek...
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA: „Jim vyšel ven do hospody, opřel se o bar, objednal si osm vodek s džusem, nacpal do sebe osm prášků Tuinalu, vypil další dvě nebo tři vodky s džusem, dal si další dva Tuinaly, pak se chtěl jít vyčůrat, ale nedokázal odejít předtím, než si dal dalších pět vodek s džusem a tak si prostě vytáhl penis a začal močit u baru. Pak tam přiběhla nějaká roštěnka a začala mu ho kouřit. Během toho si dal dalších pět vodek s džusem a zbaštil další čtyři Tuinaly. Pak si nachcal do kalhot a pak jsme ho s Ericem Emersonem táhli domů.“

    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    HISTORKA: Nevím, jestli je to uplně vtipné a tak... ale pamatuji si, jak jsem svému někdejšímu zaměstnavateli a kamarádovi, majiteli školky angličtiny pro uplně mrňavé děti, pomáhal stavět bedny, kabely, mikrofon a rig (jestli se tomu tak říká), aby mohl hrát na kytaru se svýma kamarádama.

    Bylo mi špatně, chtěl jsem domů a vůbec ne trávit večer po práci někde v klubu, kam ani nepatřím, neměl jsem co jíst, nic nefungovalo a měli jsme třetinu potřebných věcí.

    A jak už to tak bývá, tak pět minut po začátku představení lidé dostali svou nálož kultury a nikdo si (asi) ničeho nevšimnul. A mě pozvali na pivo a na večeři. Z poznatků během dalšího života od té doby se domnívám, že takhle vypadá značná část, ne-li většina všech polo-profesionálních vystoupení.
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    ZAJÍMAVOST: Málokdo asi ví že kytarista Dan Spitz (Anthrax (1983-1995, 2005-2007) se po ukončení kariéry u již zmíněné kapely stal uznávaným hodinářem a specializuje se na restaurování cenných hodinových přístrojů.

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Dark Weiner nebo tak něco.....

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Carcass (Grindcore/ Death průkopníci z Británie)

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    KOHOUT: ono to vyloženě krásně pasuje :D (jo a aspoň důkaz že to OZNAČENÍ: má význam !!!!)
    KOHOUT
    KOHOUT --- ---
    PIKO23: kdybys nenapsal, že to je fór, tak bych to nepoznal ,)
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    ZAJÍMAVOST: Jediný člen ZZ Top, který nemá vousy, se jmenuje Beard (bradka).


    MCOUT
    MCOUT --- ---
    KULT

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:

    BLIND
    BLIND --- ---
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:
    Při minulém měření jsem si všiml jedné pozoruhodné skutečnosti, jenž zalila nudné páteční odpoledne salvou temných riffů. Iskra (otcové blackened crustu z Kanady)


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA: Píseň Hey Jude napsal Paul McCartney pro syna Johna Lennona - Juliana.


    MCOUT
    MCOUT --- ---
    Neco pro bassmeny

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam