• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKO23Hudební zákulisí (historky,zajímavosti,kultovní fotky a fórky z hudebního prostředí)
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA:
    V říjnu roku 1984 popíjeli Mick Jagger a Keith Richards v Amsterodamu a na pokoj se dostali až v pět ráno. Charlie Watts mezitím už dávno spal, ale Mick Jagger ho probudil telefonátem, kde mu řekl: „Je to můj bubeník? Koukej vstávat a pojď k nám!“
    Charlie Watts poté podle slov Keitha vstal, oblékl se do obleku, uvázal si kravatu, vzal si čerstvě vyleštěné boty a šel dolů. Jakmile uviděl Micka Jaggera, napálil mu pravý hák, až ho přivedl do bezvědomí. Jagger pak začal sklouzávat po stole do otevřeného okna a kdyby ho Keith Richards nezachytil za nohu, spadl by z dvaceti pater. „Nikdy mi už neříkej ‚můj bubeník‘,“ sdělil Charlie. „Ty jsi můj zpěvák.“



    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    JAMILLOS: škoda ....
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PIKO23: Guns po týhle věci svoje album nepojmenovali. Je to prozaičtější.
    "The Spaghetti Incident?" - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/%22The_Spaghetti_Incident%3F%22#Album_title
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA: Keith Richards (The Rolling Stones)
    Když se jeden novinář zeptal Keitha Richardse, co byla nejdivnější věc, kterou šňupal, odpověděl: „Mýho tátu. Šňupal jsem svýho tátu. Byl po kremaci a nemohl jsem odolat tomu trochu ho smíchat s kokainem. Tátovi by to bylo fuk a dopadlo to docela dobře, jsem furt naživu.“
    Ve stejném rozhovoru se ho také novinář zeptal na nejvíce život ohrožující moment ve spojitosti s drogami. „Někdo dal pesticidy do mého heroinu. Bylo to ve Švýcarsku a byl jsem chvíli v komatu. Nemohl jsem se hýbat, ale všechno jsem vnímal. Všechny jsem slyšel a říkali, že jsme mrtvej. A já si furt říkal, že přece sakra nejsem mrtvej. Asi deset let jsem byl na žebříčku lidí, co velmi brzy zemřou. Asi byli dost zklamaní, když se mi to nepovedlo.“

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Rob Halford (Judas Priest)


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA:
    Náš známý kamarád Nikki Sixx se jednou vsadil s bubeníkem z jejich kapely Tommym Lee, kdo déle vydrží bez sprchování se a koupání a stále bude schopný souložit s grupies, aniž by se jim udělalo špatně a utekly by.
    Po dvou měsících této činnosti nějaká grupie kouřila Nikkovi, udělalo se jí špatně a celého ho pozvracela. Zvracela špagety, které se mu zamotaly do pubického ochlupení. Sixx ihned zavolal do místnosti Tommyho Leea a celá věc se proslavila jako Špagetový incident.
    The Spagetti Incident je ostatně také jméno alba Guns N' Roses, které tak bylo pojmenováno na tuto počest.

    SROSTLO
    SROSTLO --- ---
    for

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: škoda ...


    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    PIKO23:ot ale musim

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: .....


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    SICKPOT: no mre, z jednoho čísla má Řezník tu svoji masku, nebo aspoň tu uplně původní :D
    SICKPOT
    SICKPOT --- ---
    KOLOCH: my too... gg!
    SICKPOT
    SICKPOT --- ---
    :D:D lepší než Kačer Donald :D:D
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: To mi připomělo tenhle komix, žádná vtipná pointa, jen radost ze sraní :D


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    SICKPOT: Heh, kam se hrabe svýma výstřelkama nějaká Lady Gaga nebo Milej Cirkus :D
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    SICKPOT: ...and he will always be my hero...
    SICKPOT
    SICKPOT --- ---
    HISTORKA:
    GG Allin: Punk rocková legenda z Ameriky. Který byl znám svýma excesivníma, sebe destruktivníma a fekálníma výstupama.
    Allin se poprvé vysral na pódiu v roce 1985 ve městě Peoria, Illinois. Před tímto vystoupením si
    šel koupit do místní lékárny Ex-Lax (projímadlo). Samozřejmě spráskal celé balení hodinu před koncertem.
    Takže se musel opravdu přemáhat aby vylezl na pódium, bez toho aniž by se podělal před koncertem.
    Poté co se vysral na pódiu, nastal v hledišti naprostý chaos. Hromada diváků těšící se na jeho vystoupení
    se okamžitě pozvracela, poněvadž se celou halou šířil neskutečný zápach Allinových hoven...
    Pří tak větší polovina diváků utekla pryč...
    Tento Allinův akt se stal nedílnou součástí jeho dalších vystoupeních...




    GG!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam