• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKO23Hudební zákulisí (historky,zajímavosti,kultovní fotky a fórky z hudebního prostředí)
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    KOHOUT
    KOHOUT --- ---
    Originální fotka alba Agent Orange
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    ZAJÍMAVOST: I přes fakt, že dnes je debutní album kapely Joy Division, Unknown Pleasures z roku 1979 považováno za überkult, tak kytarista a klávesista Bernard Sumner s baskytaristou Peterem Hookemr nebyli z výsledkem práce pruducenta Martina Hanetta moc spokojeni. "Nemohl jsem skrýt své zklamání, znělo to jako Pink Floyd." - řekl o albu basák Peter Hook, ovšem dnes přiznává že se mýlil.
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    JAMILLOS: pro mě je to čurák vydlážděnej kdykoliv .....
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PIKO23: Všiml si vůbec někdo, že byl ožralej? Tenkrát jsme to s různejma lidma "probírali" (v rámci cigáropauzy v práci) a přišlo mi, že jsem jedinej, kdo to zaregistroval. On normálně zase takhle debilně nepůsobí. Ačkoliv...
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    REALITA:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Wacken


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    REKORD: Christian Adam vytvořil rekord v jízdě pozpátku na kole a současné hře na housle. Nasadil laťku opravdu vysoko, a to 60 kilometrů. Rekord padl ve Švýcarsku na uzavřeném dálničním úseku, který vedl i tunelem. Adams si prý pochvaloval jeho akustiku.



    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    KOLOCH: jj přemejšlim že naběhnu nahatej na podium :D
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    PIKO23: OEF?
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: těšim se na ně letos jak 17-ti letá kunda na první konzík Aerosmith !

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: z FB profilu Dopethrone (mimochodem 11.6. v Praze a to s Bastard Grave, Mörkhimmel a Encore)


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:
    MCOUT:

    MCOUT
    MCOUT --- ---
    FÓR

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    MCOUT:
    FÓR:


    MCOUT
    MCOUT --- ---
    Zajimavost
    Dnes je tomu přesně na den tři roky od smrti výborného kytaristy a zakladatele mé srdcové kapely Slayer, Jeffa Hannenmana. Jeff umřel na selhání jater, jejichž příčinou bylo nejspíš kousnutí pavoukem v roce 2011. Hannenmana reprezentovala především jeho blesku rychlá sóla a také agresivní riffy, které pohladí na srdci snad každého správného muzikanta. Vzpomeňme si na něj například touhle bruskou :) : https://www.youtube.com/watch?v=hFlctCuUV28

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    KULT: John Lennon (1940 Liverpool – 1980 New York)









    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam