• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: hezky udělané, nicméně já jsem tak trochu zklamán z playlistu. Giro začíná od 13-té etapy, tak 5 etap jsou pure GC, zbytek je jaksi do počtu. Je to jen můj pocit, ale letos je to dělané pro časovkáře - tempaře ala Roglič, Dumoulin, Thomas.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Velmi zajímavé...
    Trasa Gira 2019 odhalena. Přilákají tři časovky i Thomase a Dumoulina? - iDNES.cz
    https://sport.idnes.cz/...2019-prezentace-trasa-d4i-/cyklistika.aspx?c=A181031_151949_cyklistika_tm2
    SALO
    SALO --- ---
    BADHORSE: na Slovensku sa jazdi 24h na okruhu Slovakiaring v Orechovej Potôni:

    SLOVAKIA RING: Detail
    http://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/24h-slovakia-ring-cycling-race-9/
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    byl to masakr ale absolutne bozi na hrabe zazitek :-))

    maximalni vitr, teplota v noci kolem nuly o windchill efektu ani nemluvim prselo svitilo slunce ale dojeli sme, posledni nase kolo a dohromady realbych 831km ksme zvladl dojet v case 23h 59m 44s :-) 16 s a posledni kolo by se nepocitalo malem jsem umrel. a nas tym tam nechal vsechno nakonec 12 misto z cca 200 teamu. preju vam takovy zavod i do Cech je to parada

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BADHORSE: uz mame cca 800km za sebou po 23 hodinach
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    zrovna zavodime...chevaliers 1, i Alex Dowsett....

    Red Bull Time Laps
    http://timelaps.e-timing.eu/#1_842604
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: uvidíme, Ewan má obrovskou výdrž na dlouhej spurt, Gaviriu na TOB dostal 2x úplně stejně hodně brzkým začátkem nasazením a ten ho už nedospurtoval. Jenže tam byl Gaviria proti němu sám bez vlaku.
    JAZ
    JAZ --- ---
    HELLISH: a taky se zapomnelo na Ewana. Po letosku, kdy si s nim v Orice vytirali zadek, bude strasne namotivovanej. A vubec bych neodepisoval ani Greipela, na Tour of Britain si letos dvakrat povodil i Gaviriu. Navic neodchazi z WT v dobrym a tak bude mit velkou motivaci dokazat, ze na to jeste ma.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: nemyslim si ze musi, ale chce ustoupit. ty dalnicni dojezdy uz moc jezdit nechce... je sice mistr v chytani vlacku ve spurtu, ale konkurovat tem ryzim sprunterum kteri nejsou schopni prejet ani dalnicni nadjezd je na rovine zbytecne tezke a vysilujici. on ma obrovsky potencial i do kopcu a to pretvoreni u neho je dlouhodoba zalezitost a uz probiha nejaky ten rok... jak psal kralik, dalsim krokem podle me budou nejake kopcovitejsi klasiky a v budoucnosti mozna i nejaky ten etapak na celkove :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: demare může vyhrávat tam co má šanci Sagan,Kristoff nebo Viviani. nebo v druhý půlce tour až ti nasvalenci typu Gronewegen nepřejedou alpy. Ale v absolutní rychlosti se nemůže s Gronewegenem,Ackermannem,Jacobsenem nebo zdravým Kittelem měřit.
    teď to bylo vidět na tour of Guanxi, kde se dojíždějo na dálnicích Demare tam byl nejlíp pátej
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA:
    KEIKIN: a Démareho už odepisujete?:) já bych mu ještě šanci dal..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak on ví, že musí v těch dálničních dojezdech ustoupit Ackermannovi, na Tour jsou pro něj dvě etapy, pro Ackermanna sedm. Na Giru je to obráceně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: imho pošlou Bernala vyhrát Giro a na tour bude tahat brity
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Já jsem rád za sjezd z Galibieru, zbytek už je bonus, já jsem spoko.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: jo, vypadá to o dost líp než letos.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: viviani to má v QS těžký s Jacobsenem a Hodeqem. A Jacobsen ukázal, že umí porazit Gronewagena/Ackermanna, Viviani pojede určitě Giro, a na tour dají jednoho z těch dvou mladých jako jedničku. možná oba a budou si to navzájem rozjíždět.

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: do tgoho Viviany, Sagan a neodepisoval by jsem ani Goriláka
    D1RABBIT: šanci bude mít Bardet, možná je to šité pro něj. Tempaři/časovkáři přezbrojení na allroundery to nebudou mít lehké příští rok. Favoriti ? Takto bude pořadí v PAříži: Bardet, Froome, Landa, Dumoulin, Roglinátor
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: a alespoň nějaký horský dojezdy, ne zas třicet kilometrů po posledním kopci.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: na Tour to bude zajímavý, regulérně je teď na trhu pět spurterů co jsou schopni vyhrát dálniční spurt a půjdou proti sobě. (Ackermann,Gorewagen,Jacobsen,Gaviria,možná Kittel jestli se vzpamatuje)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BATY: profily tam už na stránce maj, časovka jenom 27km....ty to nesou těžce ty brity

    Stage 1 - Bruxelles > Brussel - Tour de France 2019
    https://www.letour.fr/en/stage-1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam