• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PRL
    PRL --- ---
    JONAS3: Duchodce nejsem a Colnago jezdim.

    MAESTRO_007: vsichni predni vyrobci zjednodusuji design, ale je moznost prestavit ram v art dekoru na nove komponenty
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: ten představec je dokonalej, rozmazlenej dnešní technikou bych se o to asi trochu bál opřít :)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: Master ok. ale ta F-16, to je hnus, velebnosti! :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Colnago bylo vždycky můj vlhký sen (brácha červené nafasoval na Dukle v Trenčíně, každý večer jsem se na něj chodil dívat).
    Ale nedávno jsem prozřel, že v poslední době na něm převážně jezdí cyklisti-důchodci. Tak si to nechám až do penze :D, když už šedivím, tak se musím lišit alespoň kolem.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ:
    JAZ: bianchi pekne, ale.... no skoda ze uz colnago dela tak hnusne kola :)

    nejlepsi byl stejne Jet extreme design :D



    a jak jste vzpominali mapei, tak mi to pripomnelo jeste tohle :)

    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: technicky budou všechny hodně podobný, ale Bianchi je prostě Bianchi, to se nikdy neokouká :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: není, jen mně to zajímalo a byl jsem líný si to vyhledat.
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: aj s kazetou, Ultegra 6700, 11-28.
    SALO
    SALO --- ---
    nepotrebujete niekto takto na zimu kolesa na trenazer/valce? valaju sa mi tu American Classic Sprint 350, s 10sp orechom (ale da sa vymenit za 11sp orech bez nutnosti prepletania). buchnuty zadny rafik na brzdnej ploche tak, ze uz citelne hadze pri brzdeni, takze na von to moc nie je ale vnutri este mozu spravit dobru sluzbu. nechcem ich vyhadzovat, za odvoz, Praha. posta, ked tak.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: A je to nějak důležité vědět?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Kdo tam zavinil ten pád ? Viděl jsem tam padající modrý dres.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    2019 WorldTour Bikes Guide | New Pro Team Bikes
    http://www.youtube.com/watch?v=QZFMrcNA1v0
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nojo, tak už to vidím, asi 20. spuštění. Odskočí, jak tam odstřídaji ti ze Scottu a jak se Impey otočí...
    No a malý mindfuck... myslel jsem, že to rozjíždějí Ewanovi. Úplně jsem zapomněl, že je v Lottu. Nebo možná že z kamarádství :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Jojo, jasně, to jo. Akorát jsem vůbec nechytil, kdy ten Sánchez odskočil. Mně to přišlo, že ho sjíždějí z nějakého předchozího úniku, nepostřehl jsem, že by odskočil v době okolo toho pádu, jinak máš pravdu.
    Ještě by měl poděkovat i tomu z FDJ (asi Hoelgaard), ten mu to na začátku trošku rozjel...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Sanchez (1) odskočil, Ewan (2) se po octnul na první pozici s trojicí Sagan,VanPoppel,Halvorsen v zádech a trochu zaváhal protože se evidentně mu z první moc nechtělo . v tu cvhíli je objížděl Bevin (3) který to zezadu objížděl a vzhledem k tomu že Ewan zpomalil a zablokoval i ty tři za ním vedle nich prosvištěl a chytil se Sancheze vepředu. Víceméně mu to vyhrál Ewan, protože kdyby jel, tak by vyhrál buď on nebo pravděpodobněji někdo z té trojice za ním(což Ewan vědel a proto zaváhal)

    IMG24.EU
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A ten Sánchez - ten byl před balíkem už před tím, ne? Toho sjížděli, nevšiml jsem si, že by odskočil, alespoň v tom videu to nevidím... a nic dalšího jsem nehledal teda.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: jo, byl ve správnou chvíli na správným místě, přesně v ten moment jak odpad poslední rozjíděč a spurteři tam po sobě koukali kdo za to teď vezme se tam přiřítil v plný rychlosti s těžkým převodem. to bylo na desetitnu sekundy přesně načasovaný.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: to bych neřek, prostě vsadil na jiný průběh spurtu, zavěsil se na ewana, ale ten nechtěl moc brzo dopředu tak zkusil přeskočit na LLS jenže ten už odpadal.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Sagan mi prijde ze ten sprint uplne vypustil...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak Hellish po včerejšku celkově 8., gratulky :)

    Jinak teda Bevin v tom dnešním spurtu fakt výborný. Takhle, bez rozjížděčů a sám, jede docela na větru, hrozně dlouhý spurt a ještě si to celé objede. Trochu mu ve finále pomohl L.L. Sánches, za ním v pravý čas na chvíli nasál, ale to bylo dílo náhody a moc mu to pomohlo. Krásná práce!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam