• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    gratulace Impeymu
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Gratulace panu Sprchovi!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Portovi skvělý finiš nestačil. Titul na Tour Down Under obhájil Impey – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/...il-titul-na-tour-down-under-obhajil-impey/5c444f460d663b6fe80b9910
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SHITTIE: kola by sly treba i tyto nebo tyto. proste potrebujes neco s nabojema na pevny osy, vepredu 12x100 a vzadu 12x142, jestli se na tu ramovku divam dobre.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ONDRAT: aha, tak to by asi za stavbu stalo :) taky zalezi kolik penez do toho muze padnout. nechal bych na to uplest kola treba takto a pokud bys chtel jit do di2, tak
    SALO: tohle je pekna nabidka... jen teda u te ramovky bych si dal bacha natoto, jestli uz ji mas, nebo hodlas kupovat...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SHITTIE: Rozumím, díky moc. Ten rám za stavbu fakt stojí a je na kotouče (2017 ROUBAIX EXPERT DI2). Spíš teď zjišťuju, že na to z druhý ruky stejně moc věcí neseženu. Takže ráfky jedině s CL uchycením kotoučů a rámovou sadu s pákama na hydrauliku.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    kurva, ten bevin me sere, jede mu to hezky... to jsou ty zmeny na posledni chvili, vecer pred deadline jsem vyhodil jeho a mareczka a vzal poelse s lokalem harperem :(

    ONDRAT: na bezny tovarni hydraulicky brzdy (shimano/sram) potrebujes i hydropaky. delaj
    se ale i hybridni trmeny typu trp hyrd, kde z paky jde normalne lanko a veskera hydraulika je ve trmenu a do nej jde od pak lanko, pak se daj pouzit i obyc lankovy paky. nejezdil jsem to, ale pry to celkem funguje, par let nazpet (mozna i ted, nevim) to celkem dost vyrobcu davalo na kola, protoze cena a kompatibilita s levnejsima pakama. samozrejme komplet hydraulika od shimana bude jinde. tzn. paky jsou prostrednictvim takovychto hybridnich trmenu resitelny, ale druha vec je ze ram musi mit navarky na trmeny (pokud to neni ocel, tak je tam nijak nedodelas) a pokud nebyl ram (a vidle) vyrobenej s tim, ze bude na kotouce, pravdepodobne to bude mit jinou roztec pro naboj a ty naboje ve vypletech jsou taky specificky pro kotouce, kotouc na nich musis nejak uchytit, 6 sroubama nebo centerlockem... v tomto pripade bych se do stavby ze zbytku asi nepoustel, postupne zjistis ze vetsinu veci nemuzes pouzit, pripadne delat kompromisy na funkcnosti a ve finale to nevyjde levneji nez si poridit cely novy nebo z bazaru. kor pokud v tom nemas jasno co presne potrebujes a co pujde spolu dohromady...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Prosím mohl by mi někdo poradit? Mám dvě věci ohledně stavby silničky - pokud chci mít na kole diskové brzdy, musím na to mít i uzpůsobená kola nebo se tam disk nějak nacpe? Je nutné mít speciální páky pro hydraulické brzdy nebo můžu použít standartní? (ultegra 6800 nebo shimano 105)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak víš jak, narozeniny mám před Silvestrem, pak Silvestr - to je pořádný formát mozku. Co bylo vloni už nevím, a chtít po mě co bylo v roce 2015 je taky úlet :D :D

    Ale vážně, takhle do hloubky při nechodím, max. tak 2 roky zpět.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tak úlet....on i 2014 a 2015 byl na bedně ve velo bodování. 2016 a 2017 holt nosil vodu když měla Orica jak spurtera tak top GC. (Gerrans první,Chavez druhý) a loni když ho nechali tak vyhrál.

    D1RABBIT: to já taky ne, házel jsem to podle startlistu https://www.procyclingstats.com/race/tour-down-under/2019/stage-4/startlist a vidím tam Bevina u CCC bez nějaký GC konkurence on tam Bevin jít musel, u ostatních týmů je tam dvojice lídrů jenom Porte,Latour,Woods,Sanchez,Poels a Bevin jsou tam sami na pořadí.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: No tak já ho tam chvilku měl, ale byl vyhozen na úkor sprinterů. Bral jsem to loňské vítězství spíše jako úlet. No nic, příští rok :D
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: to je tak kdyz si to neprojdes pred vyberem no
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    já myslel, že Impeyho budete mít všichni. loni to vyhrál, měl bodů suveréně nejvíc(skoro 1000) oni ho tam daj za nepochopitelných 14 bodů ačkoliv logicky by měl být dražší než Porte a máme ho jenom ve třech týmech?
    A Bevina tam mám jenom já ačkoliv dělá v CCC lídra za 10 bodů.

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BADHORSE:

    Winning the Stage | 100% Stage 4 | 2019 Santos Tour Down Under
    https://www.youtube.com/watch?v=IZx6JnODa64


    Highlights | 100% Stage 4 | Santos Tour Down Under
    https://www.youtube.com/watch?v=2WpELJtJS0o&t=240s
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ja uz zaznam videl..tak se bavit muzem jestli s tim nemate problem :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak dneska jsem taky nezabodoval - doufám, že to se může říct :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: dnešní tam ještě nejsou. ale snad to s nima bude lepší, Bevina s Impeym mám tak nějaký body zase budou.

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: nejsi poslední a máš asi o deset víc bodů než já .o)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: No po dnešních výsledcíh, o kterých se můžeme tady bavit až v 12 UTC ( :D), to bude ještě horší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam