• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PRL
    PRL --- ---
    Máte nějaké zkušenosti s laser osvětlením v tomto zimním období? Na fotkách to vykresluje pěkné čáry, ale nevím, jaká je realita. Na shopech cena cca 200 Kč.

    SALO
    SALO --- ---
    jediny kosik, z ktoreho mi na Pave Tour nikdy nevypadol bidon (Camelbak Podium): Tune Wasserträger Uni.
    vsetky Elite su shit (sklolaminat, plast, hlinik, ocel), vibraciami vzdy bidony postupne vylezu hore...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    párkrát do roka mi vylítne i 0,75, ale nedivim se, protože na cx projedu fakt ledacos...
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Tyhle vozim a je to v pohodě...

    BATY
    BATY --- ---
    BATY: teda košík je tacx...
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Tenhle bidon jen Tacx a právě mi v něm elite láhev rachtala... Takže teď vozím elite košíky a v pohodě, nic mi nevypadává, ani se to nehne.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Ten bidon, nevypadává ti? Koupil jsem je (rovnou 3), dal do košíků Elite, a ve druhém sjezdu na závodech mi vyskočil první, ve třetím se dral ven druhý. Celou dobu jsem pak trávil zastrkáváním zpět, abych měl alespoň co pít. Zajímavé, když je Elite do Elite. O té doby je zase nevozím.
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Tátovi dorazil nedávno taky, ale červenej. Ještě ho ale neodpanil venku :)

    Já mám hliníkovej 2018. Tak příště...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Hm…to já teda dneska výběr trasy těžce podcenil :D Ale tak co, balanční cvičení v rychlosti prezidentské chůze střídané adaptivním doplňováním minerálů (posypová sůl, FTW) je také někdy třeba, že jo.



    BATY
    BATY --- ---
    ONASYS: ale hovno
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    FORELLI: nejošklivější cx rám na světě:)
    JAZ
    JAZ --- ---
    FORELLI: nádhera, kde to je? :)
    Já si dneska dal taky první letošní seznamovačku s novými dírami na silnici, ale takový epic podmínky jsem zdaleka neměl :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BADHORSE: ani déšť, ani mráz.... trádadáda na fešáky neplatí.... ani led na fešáky neplatí!

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    FORELLI: pozdravuj klicni kosti :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Nekecat, nelelkovat a jezdit holoto!

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: kazdopadne Roman rikal :-)

    Kreuziger: I'm sure Tinkov will come back to cycling | Cyclingnews.com
    http://www.cyclingnews.com/news/kreuziger-im-sure-tinkov-will-come-back-to-cycling/
    JAZ
    JAZ --- ---
    Velká škoda, Brailsford a Tinkov v jednom týmu mohlo být skvělé divadlo pro všechny :) http://www.cyclingnews.com/...-respect-brailsford-but-stories-of-me-sponsoring-team-sky-are-bullshit
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BATY: dik hned mam lepsi naladu :D
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: Hm, aby ses neposral...

    :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Od minuleho roku pracuju v nove firme a jako bonus poradame takovou podnikovou Sportive kde zveme i kliose, a skvele je to ze s nama taky pojedou (jejich rest day) Canyon DHB continental team, plus world tour tym (jeste se nevi ktery) zensky...takovy krasny peloton cca 60-70 lidi 100km trat

    konec chlubeni:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam