• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: souhlasím tak napůl, u některých týmů to podle mě byla spíš náhodná selekce (Astana - Lopez, Izagirre; Mitchelton - Yates, Chaves; Movistar - loňský vítěz Soler; Katusha - Špilak) a určitě měli v plánu mít touhle dobou víc variant..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: ani mi nepřijde, každý tým tam má minimálně jednoho na GC pořád vepředu. jenom se vytříbilo, kdo jel jako lídr do závodu
    SKY-Bernal,Astana-Sanchez,Movistar-Quintana,AG2R-Bardet,Sunweb-Keldermann,QS-Jungels,Katusa-Zakarin,Scott-Haig(asi jedou na něj teď byl 2x v GC vepředu na Andaluzii a Valencii, Yates s Chavezem se teprve rozjíždí )Jumbo-Bennet,Bora-Konrad,Bahrain-Teuns

    jedinej tým co odpadnul vidím UAE (Haneao+Aru), ale ti tak nějak odpadávají vždycky
    BELKIN
    BELKIN --- ---
    HELLISH: Tak když už rovný etapy tak jim fouklo, to není nic proti ničemu :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Paris - Nice solidní komedie, po dvou etapách po rovině může jet půlka favoritů na GC domů:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Barguil si při pádu na cyklistickém Paříž-Nice zlomil krční obratel - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...d-druha-etapa-pariz-nice-zlomeny-krcni-obratel.A190311_222446_cyklistika_ten
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: to jsem měl, ale ten starý login mi napsal v neděli že mi ho smázli a musím si vytvořit nový
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: tak pokud máš sestavenej tým, můžeme tě do pořadí zahrnout..
    teď už je tam i Tirreno a vypadá to, že mě to do ligy přidalo nějak automaticky, tak si to radši zkontrolujte:)
    STAJA
    STAJA --- ---
    SHITTIE: doporučuji tohle https://www.eurosport.cz/tvschedule.shtml tady to skoro vždy sedí
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    BATY: jo, taky tak, dal jsem si odpo slofika a pak ze si to k tomu v tech 15:30 vlezu na trenazer a ono uz bylo po zavode, nejak se jim ten program nepoved.
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Chtěl jsem si to zapnout, ale byl tam pořád nějakej kulečník nebo co...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes drsné terezíny na Paris-Nice. Pěkně to s nima mává...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: tak se mi to celý podelalo a v novým loginu nejsem přihlášené na PN
    BATY
    BATY --- ---
    Já budu koukat. Tak vám hned potom napíšu, jak to dopadlo!
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Nejdřívější živák až v 1350? U tohohle závodu docela škoda :/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Taky doufám, že to cinkne. A budu držet basu, taky to neuvidím, protože budu řídit :-(
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak doufám, že to dneska cinkne! Bohužel to neuvidim, anžto budu bubnovat v masopustním průvodu :-(
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Loginy jsou nový, ale Nyx league funguje (98231418)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Note that the 2019 website has an all-new user system. All users will need to create a new account ahead of entering their first team.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Velogames Paris-Nice is open for entries! Make sure to enter your team ahead of the entry deadline of 11:00 CET (Central European Time) on Sunday 10th March 2019.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Konečně je komplet startovka. Uvidíme kromě Zdenka i PEtra a Romana. Sestava Loudalu je našlehaná jako prase, budu zvědavý, jak to pojedou jako tým, tipuju že budou mít v úniku někoho vepředu. Vakoč by mohl dělat Zdenkovi kotvu - no prostě to bude maso. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam