• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SHITTIE: Tak já na to zapomněl úplně, no co už.

    Jinak klasiky - především Shittiemu gratulace! :)
    Scheldeprijs je pěkně záludný na transfery, tam nejede skoro nikdo, kdo jel v neděli a taky skoro nikdo, kdo pojede Roubaix. To je téměř na vynechání a pošetření na ardenské klasiky.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: no ještě jsem to uplně neanalyzoval, ale překvapilo mně, že ho prostě nechali vyhrát. Nikdo nechtěl být ten, kdo zašlápne a ztratí watty ve stíhaččce, i tak ale nechápu tu logiku. Raději udělám pro win vše co můžu než jen čekat kdo za to veme. Asi tam byla souhra více okolností (nedostatek tahačů) a pestrá směska týmů.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: no on k tomu přišel stejně jak bettiol k tomu vítězství...ta skupina na konci vůbec nejela...jenom po sobě koukali.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ja na to baskicko uplne zapomnel, hlavne ze to sem este pisu ze deadline v pondeli. neco jsem tam nahazel jeste v sobotu narychlo, schachmanna jsem nastesti neopomenul :D
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    K Ronde bych ještě doplnil mimozemskej výkon domestika Asgreena, celej den na špici a pak druhej flek, jel neskutečně..
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    jinak v Classics Squad Game Shittie celkově na 16. pozici hodně dobře!
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    a časovku v Baskicku vyhrál Schachmann, kterýho jsem na poslední chvíli vyměnil...:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Štybar o Flandrech: Měl jsem žaludeční potíže, stejně jako Gilbert - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/rozhovor-zdenek-stybar.A190408_064614_cyklistika_tm2
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: no na fotkach je videt ze sluchatko v uchu ma, ale mozna vysilacka neprezila ten kotoul.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: tak correndon nemá holt takový pokrytí ale to neměl vysílačku vůbec?
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    todle je docela vtipny mimochodem

    "I thought I reached the top of the Paterberg in the lead. I didn't see Bettiol ride away. They had to tell me afterwards. I saw it in the TV studio after the race. That's a pity," Van der Poel said. When asked when he found out that Bettiol was alone in the lead, Van der Poel needed some time to think. "Probably at about five kilometres from the finish. Kristoff was constantly shouting seconds in my ear but I thought that was the gap we had on the chasers. It's only at that moment that I saw one rider ahead of us in the distance.
    JAZ
    JAZ --- ---
    FORELLI: mam ho tam taky, ale jen diky tomu, ze jsem postavil tym na San Remo a od te doby se tam ani jednou nezalogoval :)
    SHITTIE: of EF to byl naprosto fantasticky zavod. Klobouk dolu hlavne pred Vanmarckem, ktery pred startem otevrene rekl, ze neni fit a sam na to dnes nema, ale presto nastoupi aby pomohl kolegum. Kolik lidru by tohle udelalo? A ta prace co tam odmakal byla uzasna! A Langeveld taky, ten vypadal, ze ho brzdeni te stihaci skupiny vylozene bavilo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: sám by ho nesjel a ta grupa by mvdp odjet nenechala. Imho by i tak dojel jak dojel.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FORELLI: taky ho mám už od sanrema....on to zkoušel i tam, ale tam ho sjeli.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    FORELLI: no nebyt toho drzkopadu, plus toho jak to pak musel dotahovat, tak by mozna na konci mel i na dojeti bettiola, skvelej vykon. jinak bettiol super a vubec cely ef to odjeli paradne, vanmarcke s tim dojebanym kolenem tam nechal uplne vsechno a langeveld v tom zaveru takticky skvele. jo a matthews s kristoffem taky kloboucek, oba maj peknou fazonu.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ovšem absolutní pecka je výkon mathieu van der poel.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Bettioll naprosto zaslouženě. Ještě víc potěší že v velogames byl jen za 4 :-)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    baskicko uz je na vg, deadline v pondeli 4 odpo
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dávaj to na stv2, tuším
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam