• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    podle pravidel sice velice prisne rozhodnuti, ale naprosto v poradku....

    takhle prisnou latku budou muset drzet i v dalsich etapach, zavodnici daji vic pozor a navic to bylo i docela blizko cilove pasky


    JONAS3: jak mam clanky na idnes rad tak toto je docela hra na city :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nepochopitelné, směšné, bláznivé. O Vivianiho zvláštní diskvalifikaci - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...d-italia-2019-viviani-moschetti-diskvalifikace.A190514_084214_cyklistika_mt2
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: nejlépe si prostě rozvrhl ten svůj nástup.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: vlna
    Defakto přeŤal dráhu, toho co jel za ním (nevím kdo to je) a znemožnil mu lepší bodové umístnění. Za mně mu měli nechat win, ale sebrat body, tedy aby druhý v pořadí měl bodově tolik jako vítěz atd.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    PAN_SPRCHA: jako kdyby se posunul o metr vedle, ale on to vzal o čtyři, kde už měl někdo jiný dráhu a musel uhýbat. neumím pravidla, abych posoudil fakt, že by i tak vyhrál, ale imho irelevantní.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: no spíš mi to přišlo jak masturbace jury nad vlastní mocí
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    tak vlnu tam hodil... každopádně čest rozhodčím/organizátorům, že se nebáli discnout italskýho mistra.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: taky mi to přijde že to nikdo moc nechtěl, všichni soupeři se vyjadřovali proti tomu rozhodnutí. Viviani vyhrál ten spurt poctivě, i kdyby nezablokoval byl by první.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ty krajinky, panorámata :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: má na to 54 minut....to daj. 15% je docela volnej limit
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JONAS3: ten ruzovej vlak to tam hezky decimuje, cavendish nevypada ze by to dal v limitu :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Sledujete teď Kalifornii? To je paráda, tahle etapa - furt do kopce, prakticky jeden 150km dlouhý, s převýšením 2700 m.
    Cav si to vyloženě užívá :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    8:35 v tomto videu. Taky mi to přijde dost diskutabilní, nic strašného.
    Dost tam působí ty čáry na zemi a hrazení... Podle toho, jak je postavené hrazení, jede skoro rovně, podle té modré čáry, podle které jede většina, to vypadá že letí doleva :)

    Giro d’Italia 2019 | Stage 3 Highlights | Cycling | Eurosport
    http://www.youtube.com/watch?v=YmWHn8-j72g&t=515
    JAZ
    JAZ --- ---
    BADHORSE: ta diskvalifikace mi prijde hodne prisna, casto prochazeji i vetsi prasarny. Ale mozna to tak vidim jen kvuli tomu, ze jsem diky ni prisel ve velu o double :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    no tak ten finish dneska me dost zklamal...nevim no
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DRAK00LA: údajně deprese, no, asi užíval moc ALpecinu.
    SHITTIE: no já to odkládal až nakonec nestihl. Rekonstrukce bytu má jaksi přednost :-(
    JONAS3: jezdí neskutečné bobmy
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Aneb rozdíl v jednom písmenku :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Já mám v týmu roglice...a dumoulina, lopeze,masnadu, mertense, ackermanna....stejně jako ty. Mezi náma to bude hirt vs hart
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Hezky od Ackermanna. Na to, že si na větru musel sám objet rozjížděče z Lotta a UAE, tak mu Viviany nevystrčil ani hlavu z háku. Palec nahoru.
    Giro d'Italia 2019 | Stage 2 | The Sprint!
    https://www.youtube.com/watch?v=nVeVazsl3t0
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BATY: jo to mame to stejny info, ja ho mam akorat z jizni afriky :-)) jak je ten svet malej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam