• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    WYMA: no v ty dobe taky nebyl problem vyhrat Tour o 30minut
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    WYMA: myslím, že kdyby neměl následky tak by jel, ale jak psali, otok na koleni se zvětšil a nešlo přes to moc šlapat
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    spis to bude o tom ze s tim kolenem proste neslo nejak rozumne jet pod zatezi, dyt vcera s tim na 5 kilakach na rovine chytil 4 minuty, pak by ho odparali na prvnim kopci a to manko by stejne jen a jen rostlo.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    WYMA: dneska je to jinak. 4 minuty nenajedeš jen tak....Pro TD je lepší být v top 5 na TDF než tady bojovat o 4 - 5 flek.
    WYMA
    WYMA --- ---
    technicky vzato dobrá volba, jenom mám trochu pocit, že se z toho vytrácí ta rivalita, ten boj na život a na smrt, posraný 4 minuty, vzdal by kvůli 4 minutám Coppi? :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: nikdy nevíš jak ty pády dopadnou, někdy je to modřina a pár škrábanců co nemaj žádnej vliv na výkon
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: No on měl pád, dneska mu to asi nebude chutnat
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: oni už na sporze před začátkem psali, že to vidí hodně špatně, že se sotva dokulhal na předváděčku.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: jojo, taky mi to prijde rozumny, z tohodle uz by stejne nic nebylo. ty 4 minuty jsou jedna vec, ale s tim rozsekanym kolenem by postupne stejne nachytal dalsi manko a i kdyby to dal na treti tyden do kupy, tak jet na etapy pro nej asi moc nema smysl...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: rozumná volba, Ať se v klidu přípraví na TdF a může trochu prohánět Ineos
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    tak tomik konci
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    to bude docela slušný mokro a pády v zatáčkách
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jinak dneska teda budou dobrý galeje, vítr 10m/s a déšť 5mm/h(což není nějaká lehká sprška)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: na to se ptej až začne 24.května giro. Do tý doby se pojede jenom síto kdo se zraní, kdo spadne, kdo odpadne, imho jestli bude v tý době ve hře pořád Carapaz i Landa, pojede se na Landu
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Hoši a Carapaz muže být nakonec do top 3 ?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: ¨Já teda sázel na to, že se zvedne a pojede. Teda zvednul se, ale hned si sednul, škoda :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: taky jsem na to koukal, vypadá dost odhodlaně soustředit se na GC a ne blbnout kvůli výhře v etapě. Včera bylo vidět že na to má.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: takky jsem si rikal jestli vyrazi nebo ne
    JAZ
    JAZ --- ---
    Ze vcerejska bych jeste vyzdvihl Roglice. Uplne vidim, jak se mu ve finisi klepaly nohy a mel chut vyrazit za Carapazem, ale ovladl se a nesel do smrti kvuli par vterinam, ktery v kontextu dalsich dvou tydnu budou nejspis bezvyznamne.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: on byl za Euskadi (mimochodem to je projekt Landy) skvelej v zime na Mallorce a pak hlavne na Valencii, kde se jako jediny dokazal drzet s vrchari z WT. A Vaughters byl nejrychlejsi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam