• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: včera se mi to naopak líbilo, byl to krásný nekontrolovaný chaos tak jako bývaly Gira za starých časů, pravý opak sterilní a čitelné TdF :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Jasné :) Mně to teda nechybí, nevidím tam moc vláčků letos, a když, tak ne silných ne moc silných. Bude to jak za starých časů, muž proti muži :D :D :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: no já jen vzpomínám na časy minulé.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Moment, a kdy by mělo diktovat tempo SKY (nebo někdo jiný)? Už jeli v kopcích? Mají růžový dres? Mají někoho reálně na TOP3?
    Nebo jen tak, protože jim o nic nejde, vlezou na špici a pojedou šrot, pokusí se rozvěsit balík, což se jim zatím k profilu nemohlo podařit, a pak to všichni společně na začátku 3. týdne zabalí, protože jsou mladí (průměr 25 let, medián je v tomto případě lepší, je 23) a budou totálně mrtví?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Normlně mi začíná chybět SKY vlak. Není kdo by diktoval tempo, je to takové rozhárané.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: no jestli se zruší ty některé původně plánované trasy, tak muže jet třeba i na top3.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JAZ: bob je zatim dost jalovej, uz v tech casovkach zadnej zazrak, na to ze mu mely sedet, jinak nebyl videt skoro vubec. furt jsem si ale jeste rikal ze se treba trochu setri, aby potahal vivianimu, ale dneska chytit pres dve minuty na prvnim delsim kopci asi nebylo v planu. treba mu uskodila moc klasikarska priprava a treba moc nabral na svalech a do kopce to uz tak dobre nejede, tezko rict, ale na to ze to mel byt seriozni pokus o gc, tak zatim fakt nic moc.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Dnes genialni tah od UAE, Polanc je schopny prejet hodne tezke kopce a s tim naskokem co ma muze jeste pekne dlouho kousat. Naopak pro me velke zklamani Jungels, na to ze kvuli Giru vypustil Lutych tak zatim hodne spatny.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    tady nejaky to povidani, dnes o tom mluvili na eu1 behem etapy

    Tvrdý a krásný sport. Profesionální cyklista Petr Vakoč se po zranění opět vrátil do sedla kola | Radiožurnál
    https://radiozurnal.rozhlas.cz/...rofesionalni-cyklista-petr-vakoc-se-po-zraneni-opet-vratil-7948986
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: no vidíš, tak vivianimu můžeš pořád fandit, ten jede domů a nevyhrál vůbec nic
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    tady tem spurterum co vyhrajou etapu a jedou domu nefandim :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    QS to podcenili ten tým na Giro Sabatini tady vyvážel Vivianiho, pozice byla dobrá, ale Sabatini není Richeze Jacobsen nebo Štybar. Sabatini začal hned ztrácet a Viviani se musel zařadit až za Demara.

    IMG24.EU
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Ackermann zase moc brzo....a přitom bylo vidět, že ho tam Bora hodila záměrně...proč?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ten FDJ vlak se už docela vyjezdil. Caleb si Démara dobře podržel u bariéry, jinak by neměl šanci.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Viviani si zase vybral špatnou stranu a nechal se tam zavřít
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    V pátek v Japonsku :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    to Lotto riskuje, ostatní GC se drží vepředu a Roglič se motá uprostřed pelotonu, teď ho málem sundal někdo z ICA
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: zatím nic, uvidí se
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Teď jsem přišel a jsem z toho deště tak líný, že se mi nechce ani hledat - jak že to vypadá s rušením nebo změnami v etapách?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    na pátek a sobotu to vypadá na déšť aby ten brutální horskej dvojboj nebyl tak moc jednoduchej.
    zatím to hraje do karet nibalimu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: má poslední šanci, spurteři to po dnešku balí a jedou domů (možná někdo ještě zůstane na zítra, ale v pátek jich podle všeho nemá moc v plánu vyjet)

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: tak to vypadá spíš na dnešek ne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam