• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: tvl ale dneska je to brutálka ta etapa. Těším se jak jezdci na GT přelezou Mortirolo a pak bez domestiků pojedou do cíle. To bude masakr
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: proč? Mortirolo je na něj moc, to je pro vyložený horský blechy, ten to bude zkoušet zítra to je taková Degentovka + Conti, Brambilla a tyhle typy co půjdou zítra do úniku.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Movistaři jedou výletním tempíčkem. Náskok úniku narůtá, už je to přes 4 minuty. Nejsou tam zas takové ořezávátka, takže to asi fakrt únik dneska přežije (tedy jeho malá část)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    2019 Giro d'Italia LIVE STREAM | Cycling Today
    http://cycling.today/2019-giro-ditalia-live-stream/
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Akorát se divím, že nenastoupil do úniiku TDG.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Dobrá předpověď zde PAN_SPRCHA. Pro nás je dobré, že je tam Hirt a mohli by nechat jet na etapu. Otázka teda bude, koho stáhnou k Lopezovi, jestli Bilbaa nebo Hirta.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    sir Wiggo se pekne pustil do Jimbo Vismy jak Roglicovy posiraji GC :-)) jestli zvladate anglicky doporucuju zkouknout dneska E2
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: jsou tam všichni kromě Jumba, nechaj to jet, vyhraje to někdo z úniku a ti z GC budou čekat na svý favority.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Amadotr je tam, i Bilbao...2:32 náskok. Ovšem tomu bych nepřikládal význam.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: tvl tohle je zase šachová partie jak má být.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: únik záleží na taktice movistaru. Jestli pojedou od začátku naplno aby ocesali domestiky od Rogliče nebo si pošlou Amadora s Rojasem do velkého úniku aby pak počkali na Landu
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: únik asi nebude mít moc šancí co ? Jinak to dneska začíná dříve než obvykle jsem si všiml.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: jinak je můj typ na zítřejší výhru někdo z Astany, Bilbao patrně. Přijde mi že včera už bylo jasný, že trochu rezignovali na Lopeze v GC, šest minut je moc a astana je moc silná aby se spokojila s nějakým sedmým místem a bílým dresem, budou chtít přidat nějaký etapy. Zítra si to můžou zrežírovat. ostatní GC týmy si nemůžou dovolit použít na výhru svý top vrchaře. Jedinej kdo tam má rezervy je movistar a ten si bude chtít rozehrát hru se dvěma lídry bez nutnosti boje o etapu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN:neměl by vyhrát etapu.Kdyby se na Mortirulu končilo, tak jo, řek bych že LAnda je jeden z favoritů ale tam je po sjezdu těch 14 km po rovný státovce podle řeky mírně do kopce, není to nic pro sólo výhru. tam bude potřebovat někoho k sobě, a jestli tam někdo bude, vymění výhru v etapě za spolupráci při získávání času v GC.

    takhle vypadá celých těch 14km, je to konstatní lehký stoupání jak dělaný pro časovkáře, ne pro horský blechy typu Landa.

    IMG24.EU
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: ok zítra
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: já nevím v čem tam dneska o volném dni soutěží, ale mohl
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: takže dneska by mohl Landa vyhrát.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: tak záleží kolik má kdo sil. Patrně pojede Carapaz pasivně s Rogličem a Nibalim a Landa bude útočit.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Ptám se tedy znova. Pojede se na Landu a Carapaz bude ten zajíc vystrčený dopředu ? Mimochodem, nedalo mi to v tu chvíli - kurz 65, že Carapaz bude celkově na bedně jsem zkusil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam