• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak třeba Hirt vyroste v jezdce na GC na GT - ten třetí týden spoustu jezdců neumí. Ted poladit ještě tu časovku...

    Vašim nohám vzepětí v úterním úniku nijak neublížilo?
    Ani ne. Trochu únavy v nich je, ale přesto to vypadá, že mi i tentokrát třetí týden na Giru sedne.
    Hirt táhl dopředu Lópeze. Zdá se, že mi třetí týden Gira zase sedne, říká - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jan-hirt-giro-rozhovor.A190529_200444_cyklistika_tm2
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: kdyz zabrali tak jim stejne porad ujizdel .)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: to bylo jak na Flanderch s Bettiolem, nikdo se nechtěl obětovat aby ho pak přespurtovali a když zabrali tak už bylo pozdě.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    podcenili je jedna vec, ale Peters po nastupu jel plny plyn a nenasel se nikdo kdo by se po 160km v tak tezke etape obetoval a byl schopny ho stahnout... navic byl hrozne silny, v tom nejprudsim ho nestahli ani o sekundu a to uz jeli vsichni podlahu, jak to musel byt ten konec tezky slo videt v te selekci u pronasledovatelu, ale i v hlavni skupine favoritu

    jinak Hirt moc pekne pripravil utok Lopezovi takovym zpusobem, ze ho tam malem odrovnal :D
    MISO
    MISO --- ---
    Nibali a Roglic dostal 7 s
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KEIKIN: jen ho podcenili
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    peters
    Tohle nepochopíš. Početný únik šlape snad 100 km a pak si nechají uplně bez nějakého zájmu ujet borce před cílem. Jakoby je vůbec nezajímalo nějaké vítězství v etapě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SALO: sry Pelo
    SALO
    SALO --- ---
    Povedzte KEIKIN, čo vy si predstavujete pod takým slovom Peleton?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: únik/Peleton - speed 45/30 - celkem vycházkové tempo si dali kluci - ale není se co divit. No já bych to dnes viděl na souboj Masnada, Formolo, Jungels, TDG, Chaves
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: docela jsi to včera předpověděl, imho dneska bude některý z těchto borců vítěz
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak dneska máme v úniku:
    PETERS N.
    26 MASNADA F.
    28 VENDRAME A.
    54 MAESTRI M.
    64 FORMOLO D.
    71 ANTUNES A.
    73 DE LA PARTE V.
    84 JUNGELS B.
    98 KANGERT T.
    115 NEILANDS K.
    124 DE GENDT T.
    134 CHAVES E.
    172 BOUWMAN K.
    192 BAKELANTS J.
    194 HAMILTON C.
    202 BRAMBILLA G.
    205 CONCI N.
    214 CONTI V.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: 18% je docela dost. jestli to pojedou 7 hodin tak na to maj 76minut, to je dost slušná rezerva i pro spurtery.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: tam možná pár jezdců nedojede v limitu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: to mi přijde předčasný, v sobotu se jede tohle a to prostě bude o síle týmů. Kvůli týhle etapě jsem byl na začátku gira přesvědčený, že to Roglič letos nedá. Už Cima Campo je hodně technický stoupání který mate průměrem, ale jsou to serpentiny na úzký silnici kde se úseky střídaj od pomalu rovných do prudkýho stoupání. Pak je Manghen, kterej asi není třeba komentovat. Na vrcholu bude pořád 120 km do konce a imho tam už nikdo z LottaNL nebude.

    Tady jestli bude mít někdo špatný den, nebude v časovce třeba něco sjíždět.

    IMG24.EU


    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ve Verone teoreticky muze stahnout na Nibaliho/Carapaze cca 30-60s? ..jako nekdo jeste bude mit spatny den a Rogla se treba rozjede... jeste to muze byt zajimave. Ja verim Nibalimu, kvuli zkusenostem a tomu co uz v minulosti ve tretim tydnu predvedl
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: no...PAN_SPRCHA já měl od začátku pochybnosti. do Vela jsem ho bral protože jsem čekal, že na začátku přebere v časovce růžováka a dlouho ho poveze(což se nakonec zas tak moc nepovedlo).

    JAZ
    JAZ --- ---
    MISO: nooo, budu mít 36x30, což na Stelvio, Gavii, Maloju a podobné v pohodě stačí, a to Mortirolo si holt dám jen tak v pohodovým tempu pro radost :)
    Jinak tohle je vážně groteska, Jumbo jsou ve stavu Oricy před 4 roky, čeká je ještě dlouhá cesta než se dostanou na úroveň ostatních GC týmů http://www.cyclingnews.com/...glics-bike-onto-movistar-car-and-took-it-to-finish-line/#disqus_thread
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MAESTRO_007: jenže to nikdo nečekal na začátku, všichni - i my jsme ho viděli na bedně. Mu stačilo defacto se jen držet na ocase a dobře jet časovky.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: přesně tak, Dumoulin si taky musel vyžrat rupnutí v třetím týdnu na Vueltě aby začal dělat bedny na GT tím, že nebude nijak bláznit a honit se v etapách kde se dá získat málo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam