• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: zkus Krale, to je ted hodne na pohodu akce
    JAZ: ja jel jen 3* ;-) a vcas jsem vystoupil, na sjezdovce mi ztuhly nohy, uz to vypadalo, ze zastavim ;-)
    DRAK00LA: vyrocni trasa
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: To jeste prodlouzili, ne?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Krusnoton XXXL trasa 300km a 6000 vejskovejch? Slusnej mordor :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: trať je to nádherná, ale jet v tom tempu 4x Cunkov (1.6km, 9.5%, max.21%) a pak to zakončit výšlapem na sjezdovku s maximem 24%... moje tepovka poznala středověk :)

    JONAS3: díky moc za tipy, mrknu na to. Krušnoton je 100% v plánu a na Českolipský pohár jsem už slyšel hodně pozitivních ohlasů, tak něco taky zkusím.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    jdete s tema zkratkama do prdele :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Zřídka ELM, navíc tohle byl můj letošní první závod, po tom, co jsem se zrakvil v půlce února a měsíc a půl nesedl na kolo.
    ELM nemám moc rád, hrozně namistrované, hrozně vyprestižené, raději UAC nebo SAL, a teď i Českolipský pohár - tam mi to přijde takové lidštější. Jinak si teda vybírám závody spíš víc po rovině (kromě Krakonoše a Krušnotonu, že. Ale to je takový osobní challenge), takže Monínec je na black-listu. Ale slyšel jsem, že letos ta změněná trať byla pekelná.
    Jinak v plánu je placka v Roudnici, Krakonoš, Krušnoton, LAWI Tour, a něco z Českolipského poháru DAAK, Babylon a +/- další, co mi padne do oka. Ty poslední z ČSP doporučuji...
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: jake silenosti? Moninec je krasna trat.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: jezdíš ELM? Nebyl jsi náhodou před měsícem i na té šílenosti na Monínci? :)
    Na Krakonoše jsem se dlouho těšil, ale asi se na něj nakonec vyprdnu, v těhlech tropech na kole trpím a ani mě to nebaví.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Tak v tomhle přepočtu na kolumbijské roky je mi už asi 85 :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: aby ti pak nebylo ve skutečnosti 50 :-))
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Po Vánocích jsem měl 91, teď mám 82,5. Vloni tedy v tuto dobu 86,5kg. Připadám si jak kolumbijský kamzík :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: to by ses divil, kolik wattů se ušetříš.
    Nicméně jak vidíš TDF. 1. favorit je Froome, pak Geraint a pak Bernal.....To vypadá na tour de INEOS
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: pecka..ja ti drzim palce abys v baliku vydrzel az do konce!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Už ksem si říkal, ať je ta motorka s fotografem pryč, už jsem se potřeboval nadechnout :D
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Hned jsem si říkal, že se ti povedlo fakt načasovat to zatažení břicha! :)
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: ja som minuly rok stal na bufete na Pomezkach 2 hodiny... :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: No ta "krátká". O 25 km víc než vloni, takže 127km už bych nehodnotil jako úplně krátkou.
    Mám 2 hlavní cíle. 1. - nedostat se do pádu. 2. - vydržet zase v balíku do kopce na Pomezní boudy, ale dál než vloni, tedy alespoň za ten vracák.
    No a teda i pít, abych nedostal zase křeče. Takže na 100% zastavím na bufetu :(
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: tak sa uvidime na starte (kratkej). moja forma 0%, ale snad to bude tento rok aspon bez defektu a nepojdem cele Polsko az na hreben Krkonos na prazdnej prednej galuske. :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Letos jsem vzal Krakonoše vážněji a rozhodl se, že nepovezu tolik balastní zátěže... mám o 4kg míň než vloni touto dobou. Tak snad to k něčemu bude. Tady vyobrazení z ELM Mcely.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DRAK00LA: tak ona byla první tak tam jsou naházený týmy, ale ty transfery už pak jak jsme se tu dohodli, že pojedeme tu lepší klasiku už nikdo moc nedělal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam