• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: hlavně to dělat chce....kdyby chtěl dělat lídra, nepodepisuje sedm let ve SKY. Asi ví jaký jsou jeho možnosti(což je imho TOP 10 určitě, ale těžko bedna)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Tak nám to nech, lidé mají rádi příběhy outsiderů, když zažijí úspěch. Je to takové, no, dojemné... a proč si nepobrečet u Tour, že? ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A já už se těšil, že se pojede na Poelse.
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: na cycling news psali, že víc na hlavu právě
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: Nemá zlomenou kličku, ne? Naštěstí spadl na hlavu...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    kua nikdo nekomentuje ze G nebude asi na Tour?:-)) pry zlomena klicni kost
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BATY: na eurosport playeru anglickem
    BATY
    BATY --- ---
    To Švýcarsko na Eurosportu neni, co?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Chvilku jsem přemýšlel, kde je tam ten kruh. Představoval jsem si zatáčku a podobné blbosti, a pak BLIK :D
    BATY
    BATY --- ---
    SALO: Nic moc, to by stačilo na ohřátí vody tak akorát na zelenej čaj ;)
    SALO
    SALO --- ---
    D1RABBIT: vykon je sila po drahe (v tomto pripade kruhovej) v case, so sklonom vobec nesuvisi.
    SALO
    SALO --- ---
    D1RABBIT: 1500W peak nie je nic extra. ovela zaujimavejsich je tych 1230W avg na 13s.
    BATY
    BATY --- ---
    Stuyven se otočí, dobrý, Dege jede za mnou a dupe do toho a hned jak otočí hlavu dopředu, tak se tam nacpe Sagan :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: obcas to pripominalo scenu jak Arnie vyhodi za jizdy ridice hasicskeho auta :-) "v tomhle háku teď pojedu já"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: asi je ve formě a nebude pochyb o držiteli zeleného dresu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: urval..a Viviany zíral.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: tenhle Yates je Adam, ten do boje o top pozice nezasáhne, Simon je o třídu výš. A Mollema se někde zmiňoval, že na GC jede Giro, zaímco na Tour bude zkoušet etapy a u toho pomáhat Portemu, než se poprvé vyklopí. Naprostý souhlas ale s Poelsem, ten by si to zasloužil stejně jako loni Thomas, je to velký dříč, bez něj by Froome určitě nevyhrál všechno co vyhrál. Nepamatuju, že by někdy ve velkých kopcích odpadl dřív než kterýkoliv jiný domestik, vždycky vydržel nejdýl ze všech, mnohokrát až úplně do cíle.

    Za mě top favoriti taky Thomas a Bernal, pak podle zdraví Dumoulin a asi i Bardet, když mu postavili trasu na míru. Moc bych to přál Kruijswijkovi, ale tam reálná šance asi není. Mas může být silný jak chce, ale jediná podpora co dostane od týmu bude ta, že nemusí rozjíždět Vivianyho. Fuglsang měl náročné jaro, bude unavený. Pinot, když přijde co k čemu, tak se složí psychycky. Takže zbývá jen Kříž :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam