• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: tak ona nešla na červenou a on jel podle svědků "arrogant and reckless" tedy prostě moc rychle na to v jaký oblasti se pohyboval. Soudce řek, že on tam co jezdit takhle a ona nemá co čumět do mobilu a škoda je 4000 liber pro ní a nula pro něj protože je prostě majitel silnějšího stroje.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: co presne ti dava smysl? ona na mobilu vstoupila do vozovky na cervenou, on jede na kole snazi se ji vyhnout ona se na posledni chvíli taky chce vyhnout a udela krok smerem zpet kde ji chtel objet, bum bac jsou na zemi. Tam proste nikde nevidim vinu na strane cyklisty, u nas v zombiemeste bys proate po takovém rozsudku nemohl do práce na kole, protoze ja mám takových close callu tak 5 bezne na 500 metrovem useku a jen cakem az to jednou rachne. ted s vidinou ze ja mam predvodat kteréhokoliv chodce co jde po chodniku je nemyslitelne. uz tak si musis totalne davat bacha na uberisty a taxikare.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: celý ten rozsudek dává smysl tak jak je napsaný, snad sem tenhle smysl pro logiku taky jednou přijde.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    D1RABBIT: no ja budu doufat ze treba pinot by konecne moh, tomu bych to pral, to samy fuglsang. ale realne to vidim spis na obhajobu pro skyneos.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To prostě chceš!
    Egan Bernal climbing St. Gotthard Pass in Tour de Suisse 2019 Cycling Passo del San Gottardo Tremola
    https://www.youtube.com/watch?v=qLFUmm09Dc4
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BADHORSE: 100k je hodne prisny:)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    vítej u nas....

    Woman knocked down while on phone wins payout from cyclist | World news | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...019/jun/18/woman-knocked-down-while-on-phone-wins-payout-from-cyclist
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    D1RABBIT: Jo, pro Hirta to navíc vypadá na dobrou trasu dnes i v neděli. Kdyby nedostal moc naloženo v časovce, tak by z toho mohlo být i slušný umístění v GC..
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    VITI: přesně je to v neděli v sobotu je Vlčetín - Rašovka... Slibuji, že zas upeču něco dobrého. o)))
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    :(

    Tom Dumoulin ruled out of Tour de France | Cyclingnews.com
    http://www.cyclingnews.com/news/tom-dumoulin-ruled-out-of-tour-de-france/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Když to vemu kolem a kolem, tak mě taky ne, ale jde o ten pocit :-D
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: akce je v nedeli ne? takze tatku klidne v sobotu delej.
    Mne osobne se teda zvysovani domaciho ratingu neosvedcilo :-) tak to uz moc neresim.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Já to nepojedu, 2 je málo, 5 moc. Celé mi to přijde podivné :D Ale to jsme probírali včera. Raději udělám hodného taťku (v sobotu), vezmu děti na letecký den (před tím ranní švih) a zvýším rating na další víkendy.
    Ještě teda uvažuju, že bych to vzal v rámci tréninku, že bych přijel tesně před startem, dal ty 2 kola a pak jel zase domů.
    VITI
    VITI --- ---
    MUFLONEK: skvely, dik za info
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK: Tak ještě doplnění kategorie M není mistrovská...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    VITI: Hele toto jsem psala jako odpověď na otázku: Zdravim, chtel bych se zeptat jestli prichozi do 30 let na TdMS nemuzou jet spolecne s kategorii M 5 kol? Dekuju. -

    Ahoj, můžeš jet i 5 kol jako M-příchozí, jen nesmíš jet mistrák - tedy A.)

    Takže já to chápu tak, že jet můžeš i více kol, ale nebudeš zařazený do výsledků MČR... Ale ještě se zeptám Srnce.o)
    VITI
    VITI --- ---
    MUFLONEK: pokud dobre koukam tak bez licence jedou prichozi jen 30km trasu?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Uvidím z vás někoho na Tour de Malá Skála? .o)
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: to samy se rikalo jeste pred dvanacti a pul mesici i o Thomasovi :) Pro me ma na GT potencial kazdy, kdo zvladne nejtezsi kopce a ma dobrou casovku. Odepsal bych ho az ve chvili, kdy to zkusi a nezvladne. Jako treba loni De La Cruz na Vuelte, kdyz jsme u Sky.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: však na těch týdenních etapácích lídrem je. P-N,ToB,TdP atd. jel jako jasný lídr SKY. Ale na GT prostě u SKY lídrem nebude a moc dobře to ví. Záložní lídr moc u SKY nefunguje, tam jedou na titul a nebo nic, tedy buď je záložních schopen vyhrát nebo je prostě čistou podporou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam