• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DRAK00LA: Máš zuby? Dobrej masakr. Tak rychlou a bezproblémovou rekonvalescenci vinšuju! Třeba letos ještě stihneš švih. ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    BURKHAR: Uplne nevim, vzpamatoval jsem se az v sanitce. Ale zustalo tam po me tohle, tak asi nic peknyho :D


    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DRAK00LA: Do piče. Toho se dycky bojim nejvíc! Jak se ti to povedlo?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Hm a ja si poridil jednu dlouhodobou pamatku :D Takova cykloklasika. A jako bonus dve zebra.


    JAZ
    JAZ --- ---
    Posilam zdravici z dnesniho Mortirola :) V pristim zivote chci byt sedesatikilovy kolumbijsky vrchar!
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS: nevim nevim, letos se chudak jeste nedostal snad do jedinyho spurtu, bez Sieberga se zda byt uplne mimo. Az se divim, ze ho vubec nominovali :) Tesim se spis na Ceese Bola a Ricka Zabela.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jaký je heslo do nyxlow? to s vámi zkusim, byť to sleduju tak rok...dik
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    to nas bude jenom sest?? sakra pridejte se dalsi
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já to viděl taky náhodou ale v tv a z Grepiela mi spadla čelist. ten dá tři etapy!
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Dnes jsem víceméně náhodně v Bruselu viděl skoro celou představovačku týmů včetně rozhovorů s lídry a od teď fandím jedině Thomasovi, to je děsnej týpek:)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    SALO: hele, neznam ho, ale slysel jsem nejaky povidacky od lidi ze speslu a lidi co snim delali, je prej hodne svuj. Kazdopadne ma vykonost a i jako bezec neni uplne napicu
    SALO
    SALO --- ---
    ONASYS: to "idiot" bolo myslene ako vtip. ak mate medzi sebou nejake antipatie, rieste si to mimo mna. :)

    Zavadilku nejdem.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    SALO: aka tupec!
    SALO
    SALO --- ---
    ONASYS: Kure je ten idiot, co to dal 2x.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    SALO: no loni to dal na Revnicaku Dubec"aka"kure"aka"triexpert trener vseho! Pojedete spolu letos Zavadilku?
    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: poznam osobne styroch ludi, co to absolvovali. jeden z nich 2x...
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem cetl o nekom z cech v nejakem Velu, ci jinem cyklo casopise, kterej jsem dostal gratis na FOR BIKE a taky, do zblbnuti jezdil kopec, dokud se nedostal na vysku Everestu :)

    by me jeblo.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: ja uz mam jeden pokus u nas na jednom malem brdku (74x) ale po 56 vyjezdech jsem to zabalil a do ted me to sere :DD
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Náhodou, má to svá pravidla, síň slávy (slávy?)... :D
    EVERESTING HALL OF FAME - EVERESTING
    https://everesting.cc/hall-of-fame/#/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam