• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    od 1:25 až do cíle ...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Vossovka vtipně
    Giro Rosa 2019 Stage 3: Sagliano Micca - Piedicavallo
    http://www.youtube.com/watch?v=2jobR9Uk7PU&t=89
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pila jak má bejt.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Krása. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To bude dobrej finiš IMHO. :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ten profil byl vybraný tak aby jel každý sám za sebe, peloton tam výhodu neměl. A oni ho nenechali ujet, on jim prostě ujel a nikdo neměl na to ho dohnat.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DRAK00LA: hm, ale do té doby jim taky odjížděl. Nechat si odjet hlavního favorita na vítězství, to mi prostě hlava nebere.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: sry, mělo tam být klasika, myšleno jako samostatná. DyŤ víš že TDF je jiná soutěž. Málokdy se jede etapa na TDF stejně tak jak se jezdí klasiky na jaro.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Armstrong a Hincapie to docela dobre analyzovali v The Move Podcastu - on jim nadelil cca 30 vterin v tom sebevrazednym sjezdu...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    :D


    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: nevím jestli jsem to pochopil správně. Aláč jel pořád vepředu a zkoumal kdo jede na špici, ke konci na těch kopečkách se drželi ve vpředu hpdně GC jezdci a hlídali si pozice, sprinterské týmy byly spíše vzadu. Trošku podcenili zpočátku Aláčovův únik směrem k prémii. Ale pak už měli informace o náskoku, o tom kolik zbývá do cíle a o větru. Ten to ovlivnil, ale proč ho nedohonili ? dyt Julian byl vyvětraný, ano formu má to bezpochyby, ale tohle není klasikářska přece. Tady tahají týmy, co chtějí vyhrát a klidně obětují 2 - 3 domestiky, kteří jedou bomby, aby dohnaly únik.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    BADHORSE: Tady komplet Wiggo z včerejší etapy - https://twitter.com/SirWiggo/status/1148296108927586305 :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Díky za ty vlajky. Kreuziger očekává: I další dny Tour asi budou nervózní - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/roman-kreuziger-ohlasy-tour.A190708_235916_cyklistika_tm2
    BATY
    BATY --- ---
    VITI: "15x vyjezd za nami, ale ted uz to je opravdu na moral. Cas navic bezi a naskok vuci planu je pryc. Zminuji to Jirkovi, odpovedi mi je, at jdu s nejakym planem nekam."

    :D
    Úplně si to umim představit :))
    JOPS
    JOPS --- ---
    VITI: tak jsem si po ranu trochu pocetl :)))
    WYMA
    WYMA --- ---
    BADHORSE: me to prijde cely debilni, neprehledny, nektery informace chybej.. zlaty velogames.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Tak jsem v pici sem nevedel ze musis mit dycky kompletne 8 jezdcu takze se mi z dnesni etapy body nepočítají

    To je kokotina
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    tvl musím se na to podívat zpětně, jak ho mohli nechat ujet...tvl nechápu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BADHORSE: Jak to funguje? Vůbec jsem neměl zatím čas číst pravidla, nacházel jsem to tam těsně před odjezdem a doma budu až ve čtvrtek. Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam