• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ty "zbytečné etapy" tam jsou prostě prostě proto, že je to TdF ne žádný pětidenní závod. v třítýdenním závodě prostě musí být hluchá místa aby se závodníci dali trochu dohromady a navíc to vytváří vyšší přitažlivost těch klíčových etap.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: asi bude v tom úniku taky, ale těch hladových vlčáků tam bude více. Možná Nibali, Yates, Woods, někdo z té Astany....
    No každopádně mám někdy pocit, že ten stagemanager TDF by potřeboval poradit od zkušeného profilisty. Některé etapy mi prostě přijdou zbytečné bez ohledu na to, jaké jsou rozestupy. O top 10 jede tak max těch 20 jezdců.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska De Gendt!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: jo. Taky to vidím na velký únik. Astana se do toho opře teď když přišli o lídra
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ahoj, jakto vidíte zítra ? Etapa je Galopinovská, tak pro Nibaliho či Alafilipa. Bude únik nebo si to rozdají hoši z GC ? Podle mně asi nechají ujet větší únik.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: by byla prča, kdyby spadl i ten druhej .o)
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: mě volali lidi, co poprvé sledovali tour, pote co jsem je naočkoval, ze jako co to je za svinstvo a ze todle je špatně :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: taky do toho úniku ani nešly nějaký větší jména, vyloženě únik k sežrání. podle přepokladů bude velký únik zítra
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak dnes jsou karty dost jasně rozdané. Spurtérské týmy to drží na dostřel pro závěrečný, hromadný spurt.
    SALO
    SALO --- ---
    PAN_SPRCHA: z Nimes bol Reilhan, zasrany wheel-sucker!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    dneska se jede do Nimes tak jak dneska na CN připoměli poslední dojezd do Nimes, přesně si pamatuju jak jsem se na to díval...

    Jack Bauer Dreams Shattered In Last 75 Meters
    https://www.youtube.com/watch?v=N6-EkGujqoU
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MAESTRO_007: to byl jenom vtip
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BADHORSE: smrkal ve sjezdu a vetr mu podfoukl predni kolo. stava se to docela casto u zavodnich specialu. viz kreuziger naposled atd.

    :-)
    WYMA
    WYMA --- ---
    k tematu
    Proč vládne Alaphilippe slavné Tour? Neuznává defenzivní styl závodění, tvrdí Vakoč - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...slavne-tour-neuznava-defenzivni-styl-zavodeni-tvrdi-vakoc.html#section-artcl
    VOTA
    VOTA --- ---
    Jednou Cavendish prohlásil, ze ty horsky etapy jsou naprd, ze divaky nejvic zajima, kdyz si to ti borci rozdaj v tom nejnapinavejsim finiši. Čili tim myslel spurterskej dojezd. To by me zajimalo, na čem tenkrat frčel.
    Chci tim říct, že nás čeká dva dny nůďa, pokud nefoukne nebo nedojde k pádu, což si nepřeju.
    Vivat únik! :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Žádný cyklokrosař není jen cyklokrosař. Vždy jezdí i silnici, což platí dvojnásob za mlada, v juniorech.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: no teď bude ještě imho dva dny klid před bouří
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: Alaphilippe jezdil v juniorech cyklokros ty silničářskej zázraku
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MAESTRO_007: no a pak jednou ve vetru si chtel zapnout bundu a vsichni vime jak to dopadlo ...

    :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: hele tady se musim Frooma zastat. neumel jezdit na kole, ale vypracoval se a ve sjezdu mu uz "nikdo" neodjede. stejne dobre tedka zvlada etapy na vetru a nejenom ze to vsechno zvlada, ale on ve sjezdu a na vetru utoci.... tohle spousta jezdcu nezvladne za cely zivot. v tomto ho budu vzdycky respektovat

    a jo taky si myslim, ze ineos naladi na treti tyden a budou neprijemni. rika se kazdy musi mit jeden spatny den v horach a pritom ztratit co nejmin... thomas uz ho mel, jini taky a uz zbyva krujswik, pinot a filip :-) ...ale bez sanci nejsou, prave naopak. Ineos by mel filipa utavit ve ctvrtek. 200km, vysoke tempo, dlouhe kopce. jak to filip prezije tak v tech kratsich etapach bude hrozne motivovany to uz dovezt do parize a mely by ku i vic vyhovovat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Taky si myslím. A jsem hodně zvědavý na Thomase. Ten vypadal zatím malinko neslaně nemastně, ale taky čuju přesné časování od Ineosu, přesne na čtvrtek, pátek a sobotu. Jak píšeš, ti dva se flákají, jeden den to rozsápou na hadry a Thomas si dojede pro žluťáka jako vloni Froom na Giru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam