• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: Myslíš tu skupinu v úniku? Nikdo na to neměl a zdálo se to ještě příliš brzo. Lutsenko po nástupech nemohl, zvládl se přiblížit akorát Bardet.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Vysvetlete mi, proč nechal peloton ujet do úniku indiánskou babičku. Někdy mi rozum fakt zůstává stát. Jakože mu nikdo už nevěří a chtěli mu nechat etapu ?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Podle toho, jak jel Ala ten konec kopce, tak si myslím, že nastoupit mu dřív, tak už by je jen těžko dojížděl. Moc dlouho čekali, páni kluci.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ještě dohnat Bernala
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a Aláfilip to nevzdal, to je supr
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Nairo překvapuje, už jsem ho ve svém duchu odepsal a vono není všem dnům konec ...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nojo už se to celé láme a vrací do tradičních kolejí .o) pojď mi Pinot
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: Chytře rozehráno, teď to musí Thomas udržet.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Masakr!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pinot vypadá docela v pohodě, ne?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: spad mu řetěz, ale dotáhnul to zpátky
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: je to tak, jen si nejsem jist, jeli zpět
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Teď jsem to moc nesledoval, jak to bylo s Křižákem. Píšou, že vypadl na Izoardu. Pak se dotáhl zpět? Pak že má problém s kolem, ale teď by měl být v balíku.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: ne, aha, meli akorat picovinu na letour.fr
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Sagan jede vzadu fakt uplne sam? Nemam ted moznost to pustit :D Bora jede cela na Buchmanna?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    D1RABBIT: ja jsem v praci a koukam stale :DD
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: já myslím, že si prostě věří stejně jak třeba proti Dumoulinovi kdysi na Vueltě....klidně mu nechali dvě minuty až do posledního dne a pak jeli hranu od začátku etapy a koupil tam snad pět minut.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tvl Viviani táhne peloton na HC kopec, čeho se člověk v tomhle tour ještě nedočká...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: No právě, tak skvěle nečitelné to je. To se mi líbí. Obyčejně v této fázi už jeli roboti ze SKY tempo, kterému se zdráhám říct udžovací, protože to bylo pro hodně lidí tak na hraně, ale oni tím drželi dres, pozice, a nikdo už neměl moc reálných šancí na ně zaútočit nebo vůbec odjet z balíku.
    To co píšeš, nahrává Aláčovi, každý kopec, který přejede bez nutnosti jet na hraně, ho výrazně přibližuje k vítězství. Takže jestli to rozpoutá Pinot až v posledním kopci, jen dobře pro něj.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: jenže Ineos přišel o Rowa k tomu se dneska vyplácnul Poels, který vypadá odřeně a nevím jak bude makat, Jumbo má podobný problém s Martinem a Bennetem a FDJ vyhovuje víc Pinotův útok v posledním kopci. Movistar je vepředu a QS jsou rádi, že se udrží a Mase si nechávají na poslední kopec k Aláčovi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam