• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: já se nechal vyhecovat a přihlásil se tentokrát na 250km, takže u mě to bude víc boj o přežití než o umístění. Zdržíš se tam do večera? Že bychom dali pivko... nebo spíš regener :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kdo že jedete Krušnoton?
    V kategorii a na trati, kde jsem přihlášený, to bude docela peklo. 110km - přihlášených 611, z toho 210 40-50 let. Jsme zvědavý, jestli potvrdím své předchozí výsledky na konci 2. desítky!

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: já myslím že zdaleka nevyhraje to co teď, ale něco vyhraje i v cofidisu
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS, PAN_SPRCHA: máte samozřejmě pravdu, počet výher co za poslední dvě sezony má je neskutečný a mluví sám za sebe, ale já chtěl říct hlavně to, že teprve příští rok se ukáže jak moc velkou zásluhu na tom měla síla QS a jakou sám Viviani. Já si totiž nevybavuju sprintera, který by v QS s tím týmem v zádech neměl fenomenální výsledky. Ta mašina doveze k super výsledkům nejen hvězky jako Cav, Kittel a Gaviria, ale i úplné no name dorostence jako Jakobsen nebo Hodeg. Prostě ať Lefevere ukáže na jakýhokoliv sprintera, do roka z něj udělá hvězdu. Příští sezonu to bude Bennett. Až pokud ho bude Viviani schopný za Cofidis porážet nebo jen vyhraje nějaký velký závod, klasiku či stage na TdF, tak rád přiznám, že jsem se v něm mýlil :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: je to snaha o to aby méně týmů žádalo o WT licenci
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nějaký ty finanční povzdechy a rekapitulace snah do budoucna
    The Tour de France Over, Pro Cycling Is Moving to Save the Sport - Bloomberg
    https://www.bloomberg.com/...9-08-01/the-tour-de-france-over-pro-cycling-is-moving-to-save-the-sport
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: je to morbidní zvědavost, to jo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nemyslím, že je nutné se v tom patlat.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZMEKCOVAC: on ležel tady(co je ten obdélník).....musel vyjet úplně z cesty. kdyby si přeložil spad by rovně a ne tak daleko od silnice

    000
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    PAN_SPRCHA: Vypadá to na bok jednoho z těch mostků.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    https://www.google.com/...9.27h,71.28t/data=!3m6!1e1!3m4!1s433WfuQnXI_B4Cl_ZJy_nQ!2e0!7i13312!8i6656

    Tady včera skončil Lambrecht....je tam teda hodně věcí o který se dá přerazit
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FORELLI: na prvni pohled zajimave, ale kdyz rozkliknu e-shop co tam maji a vyskoci na me komplety tymove (dres/gate) za 1600. coz neni skoro ani polovina ceny jenom za original gate, tak nejak nemam chut na ten web vlezt znova v budoucnu. nakup z ciny do 500 a tady preprodej
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dneska na mně vybafl tenhle web, na který jsem narazil poprvé: https://www.worldtourcycling.cz/
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: Viviani je ať se to někomu líbí nebo ne nejúspěšnější spurter posledních pár let co se týká počtu vítězství, jaká tam zrovna byla konkurence může a nemusí být relevantní. Za poslední tři sezóny má v součtu nejvíc výher jak ve WT tak dohromady.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: pleteš jenom letos tam s těma tvýma jménama vyhrál 4x a k tomu 2x vyhrál když tyhle jména jely taky, ale do spurtu se ani nedostali

    000
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já si tedy myslím, že každý jezdec zná své nejlepší stránky a jeho tým také a podle toho si vybírají závodní program tak, aby to dopadlo co nejlépe. můžeme si říkat, že Viviani není ta nejlepší stíhačka na světě, ale stejně z celý grupy spurterů si toho zastřílela (za poslední dva roky určitě) nejvíc.
    navíc u těch spurtérů se to mění každý rok a vydržet fazonu tři sezony za sebou už je v současné době malý zázrak.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: no porad ale patri mezi 5 nejlepsich spurteru sveta.... ja si ho teda dost vsimal i ve Sky. tim, ale nechci rict, ze bude v Cofidisu radit, ale odchod je logicky, chce vic penez a v QS je nedostane, stejne jako ostatni v minulosti

    navic ho srovnavas s Gaviriou a Ackermannem
    ti podle tve teorie nevyhrali tento rok uz vubec nic .) Na dobre Ackerman 2x na giru a Gaviria 1x. Gaviriu v Polsku porazi Mezgec a spol. Kdyz tam dam to rovnitko, tak Viviani oproti nim top spurter .) ..ty etapy na Tour teoreticky byly dve a historie se ptat nebude kdo proti nemu spurtoval na tom Giru a Vuelte
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS: rankingy s tím vůbec nesouvisí
    D1RABBIT: druholigové SPRINTY jsem psal... Ale pokud ti loňská spurterská konkurence na Giru a na Vueltě přijde jako elita, tak potom fakt nemám odpověď :)

    Giro


    Vuelta
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Jiná věc je, že příští rok už bude Vivianimu 31 a to je na sprintera docela dost. Něco by ještě urvat mohl, ale s výsledky v QS to asi bude těžko srovnatelný..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam