• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Aha...
    Nafukovací bazén praskl a změnil Vueltu. Voda pak srazila tým Jumbo - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...listika/vuelta-dozvuky-1-etapy-pad-jumbo-visma.A190825_114528_cyklistika_tm2
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: díky, ten profil nevypadá vůbec špatně! Uvidím, jestli se do příštího víkendu dám dokupy, včera jsem šel na Králi úplně do smrti :)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jumbo docela smolik. ale teda za to auto zaparkovany hned za zatackou jim quickstep asi nepodekuje :)
    jinak tohle lopez asi necekal, ze bude po ttt v cervenym a s pulminutou na roglice.
    WYMA
    WYMA --- ---
    furt premejslim jestli ronnie o'sullivan, best of australian open atd. maj nejakej jinej smysl nez nasrat divaky :))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: au :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SHEEPSCALP: Jsem tam jako Montgomery Burns, kdyby něco...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: DAAK zase taková placka není, kratší kopce, jeden delší, jinak pořád vlny. Rovina tam není skoro žádná.
    Závody – Českolipský silniční pohár
    http://www.cspohar.cz/zavody/

    Na Zeleňáka jsem přihlášený na krátký, chtěl jsem dlouhý. Ale. Beru rodinu na výlet, kluci pojedou dětské závody... Něco ve stylu "to je dost dědku, žes nás vyvez!" :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: zatím to bohužel vypadá, že na Zeleňák budu mít rodinný program... nicméně ještě proklepnu, jaké důsledky by moje neúčast měla, třeba se z toho nějak vykecám bez následků :D
    Ne tu DAAK nemůžu najít propozice, ale to je celkem placka, viď?
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ‚Ztratil jsem veškerou motivaci trápit se dál na kole.‘ Cyklistický šampion Kittel ukončil kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...atni-sporty/marcel-kittel-konec-kariery-cyklistika-nemecko_1908231654_kro
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: jedu
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Já sekám latinu doma, a zpytuju svědomí, že když dávám nový přesmykač, musím pod něj dát pastu na karbon a utáhnout ho :D
    Příští týden DAAK tour, ale hlavně za 2 týdny Zeleňák. Co? Ten je prý už "legendární". Nepřidáš se?
    JAZ
    JAZ --- ---
    Uvidím se s někým zítra na na Králi Šumavy? :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SHEEPSCALP: linej se rozhlidnout
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Připomínám i podzimní klasiky, v neděli se jede Hamburg.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    COCOBRYCE: Viz záhlaví - 98231418
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a heslo do Nyx ligy by nebylo?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    D1RABBIT: Carapaz nejede, ne?
    WYMA
    WYMA --- ---
    HELLISH: a nakonec nejede ani vakoc..
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN: Astana ja jaře dobrý, pak trochu zvadli. Ale nasrali mě, že neberou Hirta..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Každopádně tohle bude Vuelta plná úniků si myslím. Vidina získat etapu na GT - last chance pro týmy jako Astana zachránit ne příliš povedenou sezonu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam