• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ten herrada to ale krasne projebal :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Chute dans le peloton / Crash in the peloton - Étape 5 / Stage 5 | La Vuelta 19 - Vídeo Dailymotion
    https://www.dailymotion.com/video/x7iahut
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA:
    D1RABBIT: tak dneska jsem ten vývoj moc nepochopil....v úniku tři prokonti, udělaj deset minut, ale neudržej to. vždyť je tam dost WT týmů bez ambicí na GC a přitom se slušnýma vrchařema už s velkou ztrátou(OConnor,King,Poels,Meintjes,Brambilla,Theuns,Henao,Hart,Atapuma,DeGent), který se dneska o tu etapu mohli porvat, pět minut pod kopcem by jim stačilo. Na celý Vueltě jsou letos 4 etapy pro únik včetně dnešní. zbytek jsou čistý hory nebo spurterský. nechápu na co týmy jako DD,Trek nebo Ineos čekají.


    STAJA
    STAJA --- ---
    SALO: Loni jsem jel tou rychlejší dolů a jak rychlost začla přelézat přes 95km/h, tak jsem začal brzdit, ty spáry na asfaltu a lehký vítr ve mě vyvolával respekt :) kilo jsem nedal
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tady je to hezky popsaný

    Cycling in Teruel - Alto de Javalambre | Cycling in Valencia with On Your Bike
    http://www.onyour.bike/2019/05/climbing-in-teruel-alto-de-javalambre.html
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: taková španělská mont ventoux (resp. druhý dvě třetiny z mont ventoux)
    SALO
    SALO --- ---
    D1RABBIT: ale to je prave ta pomalsia strana...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BELO: Vím, že pouštěj v Bike Jesus, teď jsou na Štvanici. Blbý je, že většinou až večer ze záznamu.
    BELO
    BELO --- ---
    Čau, je nějaká hospoda kam se chodí koukat na Vueltu?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    a dneska klasická vuelta ______/ takže dva závody, únik a GC
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: no zrovna tady vedle me lezi na pokoji kamos sjezdar psychopat a ukazuje mi segmenty na strave, kde by chtel zajet Nibaliho ve sjezdu.... je to spis blouzneni, ale na jeho obranu musim uznat , ze kopce kde nejezdi auta je schopny na poprve zajet dolu v TOP10... bezmozek no
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: aha, tuhle stranu jeste neznam, ale rikal jsem si, ze to bude asi ona. I kdyz sjezd se da pekne napalit i z te druhe :)
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: myslel som v opacnom smere, samozrejme. :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: zrovna Fedaia je jeden z mych nejoblibenejsich (ze strany od Canazei), vetsina stoupani je ve stinu a hlavne tunely na poslednich cca 4km v lete fantasticky chladi :)
    STAJA: tak tohle je hodne luxusni tyden!
    MAESTRO_007: kdybyste jeste chteli neco min frekventovanyho, tak zkuste treba Passo delle Erbe, Passo Pampeago (tam vyhral tenkrat Krizak etapu na Giru), Panarottu nebo Monte Bondone nad Trentem, tam jsem jel letos gran fondo a je to fakt nadherna monumentalni hora (ale tu kdybyste planovali tak se ozvi, kopcem vede vic cest a je dulezite vybrat spravne :)
    STAJA
    STAJA --- ---
    MAESTRO_007: Já tam projezdil tohle ;) jen Tre Cime jsme nestihli.

    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: (downhill, ak si chces uzit 100km/h+ :)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: hlavne si tam nedavajte Fedaiu hore :D (resp. bol si varovany)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    STAJA: jj... jedem to lehce v punku, takze dneska intuitivne v dedine odbocka na nejakou rozbitou asfaltku a vyklubalo se z toho krasne 15km stoupani bez jedineho auta. zpatky sice stejnou cestou protoze sotolina, ale pak okruh okolo Lago di Cadore. na rozjeti dobry a zitra pojedem uz neco okolo Marmolady
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    tak hirt do ccc uz ofiko
    Jan Hirt joins CCC Team after two years at Astana | Cyclingnews.com
    http://www.cyclingnews.com/news/jan-hirt-joins-ccc-team-after-two-years-at-astana/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam