• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: žádný z nich smlouvu nemá na příští rok, tak se přesunou kam budou chtít
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: kam se ale přesunou ti nasypaní rusáci, do GAZPROMu ?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: jako vždycky moneytalks: potichu se dá výjimka a bude se dělat, že se nic nestalo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pohled na výsledky prvních 2 etap Okolo Slovenska, na to se fakt krásně dívá. To můžeme jen závidět, snad se někdy podobně podaří obsadit Czech Cycling Tour.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: jsem zvědavý, jak vyřeší UAE Tour, kde je pokud se nepletu účast pro WT týmy povinná. Nadšenej z toho ale nejsem, 2x si teď koupili účast na Giru a pokaždé tam byly v porovnání s druhodivizními italskými týmy ani ne do počtu, ale vyloženě k smíchu. Sám Dan Martin je z toho nevytáhne. Aspoň doufám, že si nechají Andrleho.
    BATY
    BATY --- ---
    Kaťuša opouští cyklistiku. Její licenci převezme Israel Academy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...konec-licence-israel-cycling-academy-worldtour.A190917_183050_cyklistika_ten
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: až moc prostoru tam je, hodně dlouho jsem ho nejel na čas... chtěl bych kolem 14:30, atakovat první stovku :)
    Ten král vrchařů byl spíš král časovkářů, až na jeden měly ty kopce v průměru 3%... dvakrát jsem se na startu úseku vychcaně nacpal před dva rychlý borce ze Sparty, o kterých jsem věděl že mě za půlkou kopce dojedou (intervaly byly 15s) a svezu se za nima aspoň chvilku v háku :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: No tak to máš slušný prostor pro zlepšení! Chce to ubrat tak 3 minutky, jsem koukal jak jsi lítal teď na Králi vrchařů ;)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    JAZ: jaky ma cas?
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: to je vyzva se tam vratit, ne? Ja to mozna pujdu proklepnout uz dneska, v tom zaveru by mel byt dobry vitr, tak snad trochu pohnu s PR :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: to tam teda nemate moc velkou konkurenci :DDD
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: drž se, no přeju ať se vrátíš na dvě kola zase v plné síle.
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Hm, dobrý no, posunul mě na 79. stránku...
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: za chvilu vypadnem z top 20... :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    Cink dneska KOM na Revnicaku, 451 wattu, jdu se stydet a prodat kolo :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Drž se, pane!
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Česko bude na mistrovství světa reprezentovat 19 silničních cyklistů, nechybí Kreuziger nebo Štybar | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...listika-mistrovstvi-sveta-cesky-tym-kreuziger-vakoc-stybar_1909161857_tat
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: drzim pesti, at se das brzy dohromady. Prepni do rezimu Froome a koukej na to pozitivne, kdyz uz se to melo stat, tak aspon ze to nebylo pred 2-3 mesici, kdy bys mel v prdeli celou sezonu a cele leto.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: přejo rychlou rekonvalescenci pane!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam