• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To je teda závod jak stehno, několik individuálních časovek a balík pořád ztrácí.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    annemiek zatim slusny tt
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: tak ení to přece nováček, musel vědět, že hrozí diskva
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Protože jel v autě, které ho táhlo ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: proč hovedoucí týmu neupozornil, o nechápu
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: tady je ještě o něco delší video, hlavně ten konec bije do očí https://twitter.com/alexfalkeman/status/1177662328399155200
    Jediná chyba byla, že ho nevyhodili už během závodu, měli na to víc než tři hodiny... ale zase nevím, jestli mají rozhodčí kapacitu tyhle věci řešit za běhu.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: obdivu tu drzost :-) ... kdyz si vezmes, ze kamery jsou dneska uz skoro i na wc a on si to lajzne i kdyz je natacenej? wtf
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tady je video, a to jel už před tím v háku, co není ve videu, a pak tam ještě nějakou dobu zůstal, a to také není vidět v tom videu. Dal si hodně na čas.
    https://twitter.com/i/status/1177644771482984448
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jo holandan, ja to nevidel, ale i vtom zavode moc nestridal a nejel uplne "spravedlive"... takhle zakoncit mistrovstvi sveta pro neho, nic moc vizitka
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Díval jsem se na to (byl to teda holanďan). A bylo to fakt hodně, a dlouho. V několika záběrech. Jel dlouho za autem, střih na několik minut jinam, střih zpátky a on pořád v háku. Do toho několikrát sticky-bottle.
    Normálně mi tohle nevadí a mám k tomu dost velkou toleranci, ale tohle bylo i na mě moc. A říkal jsem si, že ho přece musí disknout, i ve spurtu jsem si říkal, že dá někdo určitě protest.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    hmm vcera U23 pekny zavod az na to, ze ted ctu jak byl vitezny nor dodatecne diskvalifikovany za drzeni auta kdyz se vracel do pelotonu :-/

    tesim se na muze
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak moc dlouho jim to nevydrželo...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Třiadvacítky odstartovali a neprší jim. Snad Kuba Otruba něco předvede.
    MISO
    MISO --- ---
    D1RABBIT: not really: Quinn Simmons (USA) won the junior men's road race at the UCI Road World Championships in Yorkshire, winning after a long-range solo effort out of a late attack group. After 33 kilometres out front on his own, Simmons crossed the line victorious in Harrogate, 56 seconds ahead of Alessio Martinelli (Italy) and 1:33 up on teammate Magnus Sheffield.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pěkný závod juniorů. Hezký výsledek našich. A ten okruh je brutální, jestli bude mokro i v neděli, tak to bude slušný masakr, a loterie.
    MISO
    MISO --- ---
    VITI: Je to take na hrane no. Na web to nedali napr.
    BATY
    BATY --- ---
    VITI: Bral jsem to z pohledu BMC...
    VITI
    VITI --- ---
    BATY: no reklama ... je to dost neprofesionalni jednani.
    BATY
    BATY --- ---
    SHITTIE: Dobrá reklama, i bez loga :)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    v meride musej byt nadseni :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam