• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    třeba to bylo tím, že neměl vysílačku, aby ho někdo řídil
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STEPNI_VLK: to se tak nekdy stane...treba kdyz jezdim v desti malo piju.proste ti prijde ze nemusis...no a u profiku se to stava mene casto ale vyjimka potvrzuje pravidlo proste to podceni nepije nebo nezere a bum konec zvonec
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BADHORSE: Jo takhle, stará dobrá hypoglykemie. Tak o té bych mohl psát romány. Člověk se začne klepat jak ratlík. :) Díky.

    Teď ještě jak je možné, že se to stalo jemu? Zapomněl v tom zápřahu doplňovat ty jejich dobroty, nebo by to přišlo tak či tak?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já ho zažil dvakrát a to jsem třeba nebyl schopný dojet z Podolí do Strašnic, musel jsem se potupně na hoďku vyspat mezi bezďáky za Aralkou benzínkou a tam pak zfouknout snickersku a stejně jsem se pak ještě hodinu vláčel, sotva nohama pletl.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STEPNI_VLK: dojde ti cukr v tele.. (https://cs.wikipedia.org/wiki/Hypoglykemie) proste pak se zacnes studene potit a uz vis ze ten balik pred tebou uz nedozenes :DDD jezis kolik rat se mi tohle stalo
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Vysvětlete mi, prosím, opět jako naprostému neználkovi, co je to ten "hlaďák", o kterém mluvili spolukomentátoři ve studiu v souvislosti s vytuhnutím MdvP. A jak je možné, že se něco takového někomu na profesionální úrovni stane?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KEIKIN:
    PAN_SPRCHA: nikdo nic nepretaktizoval, to tak mozna vypada v televizi. ti borci byli uplne hotovi, Avermat to sam priznal, ze na to nemel. Jediny Sagan se priznal, ze vsadil na spurt a nevyslo to. Zbytek uplne zavareny. MdvP odjel v naprosto zasadnim miste a kdo mohl tak jel. a na 230km v desti nemohl "nikdo"... vsak se tam pak pokusili vyskladat a ztrata rostala misto aby klesala, si jako myslis ze na mistrovstvi sveta nekoho nechaji ujet jenom tak? nebyli v te hlavni skupine ani schopni spurtovat ze sedla pomalu v cili, proste na to nemeli

    RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/porazeni-svetoveho-sampionatu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: frantíci se tam docela slušně naskádali a imho by to stáhli, ale jak se k nim nikdo nepřidal tak to radši zabalili. pak se tam zas naskládali němci, ale k nim se zase nepřidali zpátky ti francouzi. ta mezitýmová spolupráce byla nulová
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Raději se pohlídají ti nejlepší mezi sebou..."než aby vyhrál sagan, to raději ať někdo z úniku"
    BATY
    BATY --- ---
    Photo gallery: Sublime solos and surprise wins at a rainsoaked Road Worlds | CyclingTips
    https://cyclingtips.com/...hoto-gallery-sublime-solos-and-surprise-wins-at-a-rainsoaked-road-worlds/
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: v poslední době je to ale častější než kdy předtím. Letos prakticky každou větší jednorazovku kromě těch vyloženě dálničních dojezdu vyhrala skupina o max třech lidech.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: přetaktizování je fail v takovém závodě.
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: pár jich na to nemělo a ti další (Sagan, Štyby, GvA) měli špatnou pozici, byli vzadu v pelotonu a když se MvdP utrhnul, možná o tom ani nevěděli, protože jim to nikdo neřekl okamžitě do vysílačky... a za minutu už bylo pozdě.
    Trošku to podle mě ve finiši protaktizoval Trentin, střídal i potom co odpárali Moscona, i když vůbec nemusel, protože Moscon jim byl pořád nadostřel a bylo v zájmu těch dvou, aby je nedocvakl. Závod každopádně skvělej :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: proste 260km na náročně trati v extremnich podminkach. to je vzdycky podobne, vsichni na limitu.. tam mas jednu sanci na to neco predvest. Jako Betiol na Flandrech a dalsi a dalsi. Vsichni to vi, ze ted se rozhoduje kdyz se zvedne MdvP a podle toho jak dopadly ostatni zavody, ale NEJELI bud zaspali nebo na to nemeli a pak uz tam neni zadna sila to stahovat. to proste neni etapa na tour ktera ma 190km a vsichni vysilacky a dva tymy maji zavod az na pasku pod kontrolou. Vitezstvi naprosto zaslouzene a jak to bylo tezke slo videt na MdvP, jeden nastup. a to same Trentin. ten se chudak zvedl na dve sekundy a musel si zas sednout.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    dánové tři do tuctu....ale jinak klasika v poslední době...přetaktizování nejsilnějších týmů, belgie,francie,německo,španělsko a vyhrajou prostě ti odvážní
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    pekne :-)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    turn MvdP off
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    dobre slozeni uniku 200 pred cilem :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Zdenek Stybar
    51 min ·
    OFFICIAL: UCI have edited the course due to extreme weather. Both Buttertubs and Grinton Moor climbs removed from the race. Riders will do 2 extra laps at circuit. Race will be 261km. Start is delayed by 20 minutes to 10am CEST, 9am local. #Yorkshire2019
    JAZ
    JAZ --- ---
    Svetovy rekord v jizde po kruhaci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam