• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    SALO
    SALO --- ---
    SMOKY: lol? tie zoderies v zime odhadom za tyzden. v galuskovej verzii ich jazdim par sezon, ale prakticky len na zavody. taky bohaty nie som, aby som ich kupoval stale nove. :)
    ale zvezenie je to kvalitne.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SMOKY: pekny, ale na zimu mi to prijde zbytecne drahy, dival jsem se jeste na pirelli cinturato velo tlr, ale ve finale asi zkusim nahodit ty 32c panaracery co mam, jestli to bude drzet, tak to tam necham a na leto tam vratim ty schwalbe pro one, oni jedou fakt paradne, jenom ta odolnost holt pokulhava, prece jenom je to zavodni slupka.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Konečně potvrzeno, Vakoč do Corendonu, taktéž Sacha Modolo z EF, De Tier z Jumba a Vervaeke ze Sunwebu.
    Zaměření týmu je jasné...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SALO: taky mam Strada Bianca a kua ty klouzou az se mi dycky v nekterych zatackach taji dech :DD
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SALO:
    SALO: ty conti gp5000tl mam v planu nekdy vyzkouset, papirove by mely vydrzet o trochu vic jak pro one, jen nevim jestli ten rozdil v odolnosti bude az takovej a jestli by jich ve finale nebylo na zimu trochu skoda. je fakt ze plast na sotolinu by asi na zimni bordel byl nejrozumnejsi.
    no jeste se mi tu vali asi jen 1500km jety panaracer gravelking 32c (dokonce dvoje, hladky i sk) v te puvodni verzi, nez je zacali znacit jako tlc, ale co tak ted ctu, tak je spousta lidi vozi bez dusi i tak a pry bez problemu, dokonce pry panaracer support lidem na dotazy zda jsou tlr nebo ne odpovida ze do 55psi by mely fungovat. tak to mozna ve finale risknu a aspon je dojedu. ja je tehdy i zkousel nahodit bez dusi, ale nakonec jsem vymekl, protoze na nich nebylo napsany tlr. nicmene tlak to pres noc udrzelo a patky drzely nacvakly v rafku hezky i vyfoukly. s cimz mimochodem zrovna ty schwalbe pro one maj aspon u mne trochu problem - kdyz jsou novy, tak maj tendence pri rychle ztrate tlaku skocit doprostred rafku i kdyz jsou tlr a dt rafek je taky tlr, navic s dvema vrstvama pasky. takze nahodit to pak jde jen co2 nebo boosterem. jak uz jsou nejakou dobu na rafku a asi je trochu i prilepi tmel, tak uz drzej, ale stejne je z toho clovek obcas trochu nervozni a to prvotni nahozeni je s tim trochu oser :)
    SALO
    SALO --- ---
    SHITTIE: ale v zime teda presedlavam na krosku, kde mam aktualne uz par rokov 30mm (realne 31.5mm na sirsich rafikoch) Challenge Strada Bianca. na TL by som tam dal Schwalbe G-One.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    hosi, kdo jezdite bez dusi, nemate tip na bezdus plaste s rozumnou cenou a odolnosti, co zaroven nebudou uplny kotvy? 28mm ideal. pres rok vozim schwalbe pro one 28mm, jedou skvele, jsou pohodlny, jen mam trochu pres zimu obavu co vydrzej, prece jenom to neni zrovna etalon odolnyho plaste a obcas projedu nejakym lesackym bordelem atd. uz jsem jeden nekdy v zari riznul pres bok ani nevim jak, tak si rikam ze by mozna bylo rozumnejsi dat tam na zimu (bordel, posyp, atd) neco bytelnejsiho a pro one nahodit zpatky treba v kvetnu.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BATY: to ne, chci zkusit zase něco jiného :-)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Jak to? Už končíš s cyklistikou?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Prodáváš to i s tím stojanem? ;) :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Co ten Vakoč? Včera měl mít tiskovku, ale nikde ani slovo.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    posílám do světa inflajta, tak kdyby měl náhodou někdo zájem:

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    dobry rozhovor :-)

    Rozhovor: Cyklistike chcem aj niečo vrátiť, hovorí Michael Kolář po prechode z cesty na enduro – Biker.sk
    http://www.biker.sk/...ike-chcem-aj-nieco-vratit-hovori-michael-kolar-po-prechode-z-cesty-na-enduro/
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    VITI: jednopalcka za me rozhodne plus
    VITI
    VITI --- ---
    KEIKIN: tak precijen gravel se dneska proda daleko lip nez cyklokros, coz bude asi duvod te poznamky. No skoda ty jednoplacky, jinak bych si pro kolo dojel :-(
    SALO
    SALO --- ---
    KEIKIN: na gravel bikepacking.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VITI: jj zaujalo mně, že ze do rámu vložit i brašnu atd. - tak jak mně tu minule lidi hejtovali, že s brašnoiu nééééé.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: mluvil jsem teď o Ťoupalíkovi s klukem co s ním jezdil kros v Táboře a ten vyprávěl neskutečný věci... prý letos v tom německém conti mančaftu jezdili na dva roky starým Ridley, které ani nebylo top model, měli na tom silou vůle držící Campu, která s tím rámem vůbec nebyla kompatibilní, a k tomu jakýsi šílený japonský kola coby sponzora. To bude jeden z mála lidí, kteří budou nadšení i z Authoru :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ťoupalík do Elkovu, zůstávají tam prakticky všichni z letoška.
    A Greipel do ICA :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam