• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak Turek zakotví v Israel - Start Up Nation Development Team, to asi bude béčko ICA.
    BATY
    BATY --- ---
    Tak snad si ten Pinarello TT speciál vyzkoušel dopředu, aby zase nemusel končit v půlce Tour :o)
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: asi tak no :) a hlavne at ho nechaj vyhrat MS :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: jak píše sprcháč...na GT si pojede pro časovku, pomuže na rovině sjíždět úniky. Mít žlutý dres a vědět že máš v týmu Dennise je fajn.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: Ineos není o tom že by se nutně všichni obětovali pro lídra....není to zrovna movistar, ale i tak tam běžně dojíždí číslo dva na bedně.
    Ineos je o získání materiální převahy, dostat se technicky na kraj povoleného nebo až za něj....to by mělo Dennisovi vyhovovat.
    MISO
    MISO --- ---
    JAZ: zase v Ineose by asi nemusel byt problem s materialom :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JAZ: Medaile z MS?
    JAZ
    JAZ --- ---
    ONDRAT: to by mě zajímalo, k čemu jim bude dobrej. Ineos byl vždycky založený na tom, že se všichni obětují pro lídra, a teď mezi sebe vezmou psychopata, který je schopný v půlce grand tour všechny zradit a jen tak odjet domů...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Rohan Dennis - Ineos na dva roky.
    BATY
    BATY --- ---
    Nejsložitější přestup roku dokonán. A Bennett si v Quick-Stepu splnil sen - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...tika/sam-bennett-prestup-z-bory-do-quick-stepu.A191206_113708_cyklistika_mt2
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Myslím, že je to dost reálný scénář.
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: pokud Bora nechá doma Buchmanna s Majkou a postaví tým jen pro tyhle dva, můžou toho z těch jedenácti etap vytřískat hodně.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: ...Navíc musí uhájit pozici sprintera číslo 1 ve svém týmu, protože na Giro se v Boře chystá též Pascal Ackermann, letošní překvapivý majitel fialového dresu......

    tak vzhledem k tomu že Giro nabízí 6 čistých placek pro Ackermanna a pět "klasikářských" etap pro Sagana to Bora pojímá hodně ambiciózně.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Solidní plán, ale
    "Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru,
    a malým ten, kdo zná jen malý cíl."
    Sagan 2020: záludná kombinace. Čeká na něj nejtvrdší závodní blok kariéry - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/peter-sagan-plany-na-rok-2020.A191204_163340_cyklistika_ald
    STAJA
    STAJA --- ---
    Taky mám ploutvičky 47, spíš širší. Jezdil jsem Sidi (hlavně jestli koupíš, tak první co udělej je vyměň vložku). Teď mám ale Specialized S-W silniční i MTB, poslední modely mi sedí suprově, na zimu pak Defrostery.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ja vozim dlouho na vsech kolech shimano a spokojenost :-)
    BATY
    BATY --- ---
    Taky mám doma nějaký SIDI ;)
    A naposled jsem zkusil tretry i od Spešlu...

    TOMASH
    TOMASH --- ---
    BADHORSE: k tomu nemam co dodat :))
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    TOMASH: to bejvavalo, ted s tim ditetem sem rad za 10k rocne :(

    ale kdyby nehodou nekdo..tak 1000mil pro pristi rok chysta double!! (mtb)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SALO: ja bych rad porovnal...protoze bych mel daleko vetsi vyber :-) ale bohuzel mym ploutvim uz neporucim :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam