• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    STORM2
    STORM2 --- ---
    SALO: reagoval jsem na reakci od ATOMIKS :D bez ohledu na vadění či nevadění jsem chtěl poděkovat za pomoc.
    SALO
    SALO --- ---
    STORM2: myslim, ze tu nikto nema problem s tvojimi dotazmi
    STORM2
    STORM2 --- ---
    BATY: :D)
    ATOMIKS: sorry za to kvanto dotazu, ale radsi se zeptam expertu, nez to nezodpovedne zprasit a pak bejt za debila pred celym publikem. I tak to urcite nebude dokonaly, ale diky vam to bude vyrazne kvalitnejsi, takze dik :) a jedu to uz tejden v kuse, takze se projevuje unava a nedostatek motivace si kazdou blbost dohledavat na netu.
    BATY
    BATY --- ---
    STORM2: Tak dělej! Dokoukal jsem Formuli 1 na netflixu a nemam na co koukat...

    ;)
    STORM2
    STORM2 --- ---
    ATOMIKS: delam posledni dil.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    STORM2: už jsi alespoň v polovině? už bych po tolika dotazech i řekl, že dá, že je to děsně vhodný překlad .o)
    vrátit do boje o pořadí, vrátit na přední příčky, ...
    SALO
    SALO --- ---
    STORM2: nedá. to je anglický idiom.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    STORM2: na mysl mi hned vytane výraz „nadělit“, tedy např. nadělili jim pět minut apod. Ale upřímně — čím víc nad tím dumám, tím méně mi to dává smysl :)

    Ale alespoň v mém okolí se obrat „nadělat hodně škody“ v tomto smyslu nepoužívá.
    STORM2
    STORM2 --- ---
    dá se celkovému pořadí/klasifikaci říkat "tabule"? Z angličtiny "the board/scoreboard"? Např. ve větě: "náš favorit se propadl, ale díky dobré strategii jsme ho vrátili na tabuli"?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SALO: ... přitom ho mají tak rádi.
    SALO
    SALO --- ---
    STORM2: cyklisti radi glorifikujú utrpenie
    SALO
    SALO --- ---
    STORM2: zjednodušene, myslí sa tým prekonávanie fyzickej bolesti silou vôle
    STORM2
    STORM2 --- ---
    dost často se vyskytuje termín "trpět". Je tím myšlena extrémní námaha, např. při rozjedu do kopce bez zahřátí, spurty, nebo časovky?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Gaviria je jedním z těch s pozitivním testem, to se jim ta anonymita moc nepovedla když jmenovali národnosti a přitom je tam jedinej kolumbijec v karanténě.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: já čet to rozhodnutí italský vlády...ale ještě tomu musí vejít v platnost. všechny akce zrušený.

    imho to zkusí přehodit na podzim: „Máme v úmyslu spolupracovat s UCI, abychom našli nové místo v kalendáři pro tyto testy, které si absolutně nechceme nechat ujít.“
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    oficialne nic. ale uz i 13 world tour tymu poslalo dopis, ze nechcou jet kvuli rizikum.. takze je ro nejspis otazka casu nez organizator "ustoupi"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ajjajaj
    Účastníci cyklistického závodu v SAE mají další pozitivní testy - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...1259856-ucastnici-cyklistickeho-zavodu-v-sae-maji-dalsi-pozitivni-testy.html
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    rcs vcera vyhlasili ze se pojede a dneska jim to stopla vlada, to vypada.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: uz je to oficialni?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Tak SB, TA a M-S se nepojedou..... dalo se to čekat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam