• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    rvv 2016

    #RondeTreasures: De Ronde 100 - Behind the scenes
    http://www.youtube.com/watch?v=XFqfqO6CQko
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAESTRO_007: to co delas nema moc hlavu a patu. Pokud to ma mit nejaky vysledky melo by to mit nejakou logiku. Mel bys mit definovanou intenzitu/cas useku/ pocet opakovani, a to by melo byt ve vzajemnym souladu aby to melo prinos. To co popisuje ty, je takovy spis hrani si, je to zabavny ale neni to intervalovy trenink a se sofistikovanym trenovani to nema vubec nic spolecnyho.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    HELLISH: idealne tak jak pisou kluci

    ja treba na kazde trase tech pomyslnych sektoru mam nekolik a nemusi to byt primo kopec. vim jak je to dlouhe, jaky prevod jezdim normalne atd. Idealni je kdyz jedem treba ve dvou, pekne se to odstrida v rychlosti a pak pokus o spurt treba :-)
    STORM2
    STORM2 --- ---
    BADHORSE: posledni dil byl super, ale taky se mi libila cast o carapazoj. ze to bylo trochu i o jeho soukromi a dali nam nakouknout do ekvadoru, a hlavne ze ten clovek vi co dela, narozdil od tech ostatnich pruseraru :D
    STORM2
    STORM2 --- ---
    BADHORSE: pokud ses nekde v zahranici, musis v nastaveni zadat cestinu a pak ti cesky titulky budou fungovat. bohuzel je to jedina cesta jak mimo evropskej region zobrazit i cesky titulky. ja pouzivam kolumbijskej ucet v argentine a funguje to.
    SALO
    SALO --- ---
    HELLISH: áno. hoblujem nejaký konkrétny kopec, podľa potreby, a intenzitu držím podľa wattmetru.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: Mám svůj oblíbený úsek, má 3 km, takže 6 km jedno kolo. Je mírně do kopce, a nahoře si občas i skoro odložím...
    50.3 km Ride Activity on July 24, 2019 by Jan "Jonas" J. on Strava
    https://www.strava.com/activities/2559487601
    48.2 km Ride Activity on May 31, 2019 by Jan "Jonas" J. on Strava
    https://www.strava.com/activities/2412162767
    atd...
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Počítám, že tu je pár lidí, kteří mají zkušenost s reálnám cyklotréninkem, tak bych měl takovej pseudoodbornej dotaz z praxe. Na kole sice jezdím už roky, ale pořád bych se ještě označil spíš za turistu než "hobíka" (rozhodně jsem nikdy nejel žádný závody a asi to ani nemám v úmyslu, je to pro mě spíš příprava na běžky), nicméně bych se přece jenom rád trochu zlepšil, když je teď dost času. K tomu je teda zřejmě třeba jezdit intervaly a k tomu se váže ta otázka - jak to v reálu děláte? Když potřebuju jet v nějaký relativně konstantní intenzitě, tak je k tomu asi taky dobrý mít relativně konstantní sklon, což už ale třeba u nějakýho trošku delšího intervalu nebo většího počtu opakování není moc reálný. Takže jezdíte jeden úsek nahoru/dolů? Ptám se proto, že jsem za ty léta snad nikoho nikde neviděl tohle dělat, tak je mi to trochu divný:)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    nejlepsi byl ten posledni dil! tam to bylo tak pekne vsechno kondenzovany!

    ale cesky titulky mi tady nefunguji, anglicky byly ok
    STORM2
    STORM2 --- ---
    ONASYS: dik za feedback. no jo, nekdy nebylo moc na vyber kdyz tam furt dokola opakuje "a tope a tope a tope..." a nektery spanelsky vyrazy jsou naprosto neprelozitelny. snazil jsem se to stridat, ale holt nemam takovou cyklistickou slovni zasobu. zajicem jsem aspon nekomu udelal radost :) bohuzel sem tedy uz mel skoro hotovo, takze sem ho tam narouboval trochu pres koleno.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    peknej dokument z flander 2018, mam pocit ze uz jsem to kdysi videl, minimalne cast z toho, ale tehda to byl nejakej leak bez titulku

    #RondeTreasures: De Ronde 102 - Behind the scenes
    http://www.youtube.com/watch?v=j8iHLADDMKQ
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    STORM2: serial skvelej, peknej pohled ! Nektery slova jsou hodne naduzivany a zajic nedava moc smysl, ale to ti psali uz kdyz KEIKIN tu picovinu navrhnul. 9/10 !
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Ten seriál mě zatím nechyt, ale je tam zajíc, jsem spokojenej.

    10/10
    STORM2
    STORM2 --- ---
    JAZ: tak jestli to nekdo vyripuje tak treba jo, ale jinak pochybuju.
    JAZ
    JAZ --- ---
    STORM2: a jinde nez na netflixu to nepujde? :)
    STORM2
    STORM2 --- ---
    Tak je to live.
    Nejméně očekávaný den: Zákulisí týmu Movistar 2019
    Kdo chce znát jméno autora titulků, musí dojet až na konec kreditů :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: chjo, mně už začnou bavit i placky s dálničním dojezdem. Ale že bych to sledoval zpětně...pořád věřím že se to otočí a pojede se alespoŇ MS.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: přesně, stejně jezdci diváky až tak nevnímají, myslím ten doping od nich jako třeba v jiných sportech. Jen nevím jak ty roušky - ale myslím že by to jezdci "zkousli".:-) Poker face při stoupání na Mortirolo :-))
    ROMI
    ROMI --- ---
    Aspon by se tam v tech horskych dojezdech ti magori nemotali
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    KEIKIN: presne! Chci se bavit!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam