• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Tak to necháme na něm, ale věřím, že se "pochlubí" i tady. Rozhodně má čím!
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: A o co jde?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Hovádkem dnešního dne vyhlašuji Mr. JAZe. Gratulki, Hovádko!
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ja jsem lysou jel na konci nepovedeno transcontinalu po 3000km :D to byla lahudka..i sampanske bylo!
    VITI
    VITI --- ---
    D1RABBIT: IMHO je to hodne individualni, ja tocim Ullricha porad ... s Froomem bych dostal infarkt.
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: neviem :)

    Si spominam, ze jedny z mojich prvych vyletov na ziletke boli na kamosovom Trek Madone s 53/39 a 11/25. Pokoril som na Sumave Zhuri, Srni i Kasperky, ale bolo to take ulrichovanie skor :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Proč mám pořád pocit, žes chtěl napsat kokoti :D :D :D
    MISO
    MISO --- ---
    VITI, JONAS3: fajnsmekri :) Ja radsej tocim Frooma nez Pantaniho.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Jo, Lysá je masakr. Na tomhle jsem tam neznalý stavu přijel a vyjel. Každé šlápnutí jsme brečel bolestí. Asi 100x jsem chtěl slézt, ale čest a spousty lidí mi nedaly a doslova se vytrápil nahoru. Příští pokus o Lysou bude 100% minimálně s 25, ne-li 27. Tam se to fakt nedá.
    Kopce v okolí, Jizerky, Lužické hory, A západ Krkonoš, jsou spíš pozvolné a ne brutální stojky. Samozřejmě, když chceš, tak si je najdeš.
    VITI
    VITI --- ---
    MISO: Lysou jsem jel na Pekle Moravy, tj nekde na 300km s 23kou :-)... jak rika Hornych - zazitek nemusi byt pozitivni, ale intenzivni ;-)
    MISO
    MISO --- ---
    Zrovna som sa chcel spytat to iste, 11-23 je masaker. Ja mam 50/34 + 12/27 a nova kazeta bude 11-28, ale o strme useky tu v Beskydech nie je nudza, napriklad taka Lysa Hora je 8 km @ 10%, s 13% usekmi a tam sa to hodi.

    Pocas jazdy sa snazim udrziavat 95-100 RPM, zavody nejazdim, tych 50/11 staci az-az, na zavody by som si asi dokupil vacsiu placku dopredu
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: ja mam teda taky sklony ke kulturistice a asi jezdim hodne male otacky, ale na 36/27 uz nedam dopustit.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: ja teda cely leta jezdil Conti 4000, tak Specialized Turbo 26, ted mam Schwalbe Pro One 25 ... a vsechno se mi zda uplne stejny :-) super plaste. Po zimne stravene na CX s 38kama si teda rikam jestli uz nemam zacit i na jednici jezdit 28?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Continentaly jsem jezdil, ty byly taky super. Teď jsem 2 roky jezdil Specialized Turbo Pro, úplně skvělá guma, ale je čas na změnu. Navíc se posouvám z 24 na 25. A defekt na nich nepamatuju, kromě jednoho průrazu v díře jako kráva.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Vepředu mám dětské převodníky (50/34). S tím to jde, stejně neumím do kopce moc točit, i když pořád makám na tom, abych se to naučil. Když jedu sám, tak jsem to cvičením za poslední 2 roky vytáhl z nějakých 70 ot./min. na skoro 80. V závodě točím automaticky daleko víc, 85-90, nevím, jak to :D.
    Všechny závody, co jezdím, jsou na tom sjízdné (ano, na Strade Lithium na K-tonu je to trochu peklo, v tom skoro 20% úseku, ale to je jen 500 m). Jo kdybych jel dlouhého Krakonoše nebo Krušnoton, tak mám v záloze kazetu s 25.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: 11-23? Se stěhuješ někam ke Kolínu? :D
    Z plášťů nedám dopustit na Continental 5000.... drží parádně i na vodě a loni celý rok bez defektu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A šup, zrovna mi přišel jarní základní kosmetický "dárek" z kolokrámu. 2 nové pláště, jsem na ně zvědavý, po dlouhé době měním značku (docela je vychvalují), kazeta (jak jinak, ježek 11-23 ;) ) a řetěz.

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Krakonoš vypadá, že by se mohl jet. A to i díky tomu pitomému veletoči soudu.
    Makají na přípravě, pro ideální formát ta kratší trasa :)
    AKTUÁLNÍ INFORMACE
    http://www.biketourkrkonose.cz/krakonosuv-cyklomaraton/uvod-1/aktualni-informace+a261.htm
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VITI: SPD, jednou a navždy, to se nezapomíná.
    VITI
    VITI --- ---
    KEIKIN: jak na Milose? co ten s tim ma spolecnyho? Tomu IMHO staci denni davka bechera, obcas nejaka kunda a vic uz neni schopnej resit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam