• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Když je teda ta vokurková sezona, tak si prosvištíme pár výrazů:

    Kolosexuál - vášnivý zastánce cyklistiky, zejména té městské

    Kolomrd - cyklista
    Příklad: „Zkurvils mi syna, ty kolomrde! Ten měl se mnou stavět kytary a komba, a ne s tebou lakovat rámy!”

    Kolofrnda - nadprůměrně atraktivní cyklistka
    Příklad: „Ty jo, viděls tu kolofrndu ve žlutém dresu? Málem jsem zajel do škarpy!”

    Kolorojd - zapálený cyklista vyrážející za každého počasí
    Příklad: „Bohužel, stal se z něho kolorojd, a já abych seděla doma.”

    Kolostav - stojan na kola
    Příklad: „Vezměte si s sebou zámek na kolo a přivažte si kola na parkovišti ke kolostavu.”
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Konečnýho nekonečné "prostě" bylo taky na zabití .o) naštěstí se to pak odnaučil
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: vošpurtovat..hehe, tvl tohle nepřeložíš.
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: papírově je úplně na stejný úrovni jako Giro, má stejnou cenu pro Francouze jako má Giro pro Italy. A to ani nemluvím o Dauphiné, které má taky totální exkluzivitu v nejatraktivnější době, místo aby se do toho srpna a září šoupli Flandry, Amstel, Lutych a další.
    D1RABBIT: a co teprve Bejkovo vsazení!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: hm, no majsteršaft hned po TDF...PAtrně dost jezdců poslední týden TDF odstoupí.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    u TdF jim odjede půlka peletonu na šampionát. tedy nevím, nakolik to bude možné, jestli i toto se nesmí závodníkům překrývat.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: no prasarna ... je to proste byznys a tam ma TdF mnohem vetsi cenu nez zbytek sveta.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: asi nečetli tohle auditko. MY jsem na to šli selským rozumem. Jednu GT tento rok, takový mix těch tří...Výroční GT, která se nebude opakovat, víceméně pro fans - hoodně dobře placenou, takové neoficilání mistrovství světa v GT :-))) Byly by tam ti nejlepší z nejlepších, to co jinak v normální sezoně není možné....Takhle to budou ojebané Gétéčka :-(
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VITI: no vždyť se tu psalo, že si pak jezdci týden nesednou na kolo...a s tím se přeci na jaro počítá, že ti co jedou P-R, pak nejdedou jné závody.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Je to hlavně prasárna, UCI a ASO totálně ojebali zbytek světa. Místo rovnoměrného rozložení závodů do zbytku roku má TdF prakticky úplnou exkluzitivu, zatímco proti Giru půjdou tři monumenty, Amstel a týden Vuelty, čímž ho prakticky pohřbili. Už aby toho křiváka francouzskýho v čele UCI nahradil někdo normální.
    VITI
    VITI --- ---
    KEIKIN: Roubaix nemuze byt spatne ani v prosinci!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DRAK00LA: tahle sezona by se neměla započítávat do historie...je to takové až moc crazy. Jako jo, ať se to jede, ať zaplatí jezdcům - ale aŤ to není bráno jako řádna GT, či klasika....
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KEIKIN: Paris-Roubaix na konci rijna
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ti to teda dopytlíkovali:
    Giro, Vuelta i monumenty v říjnu. Cyklisté dostali nový kalendář - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...yklistika/vuelta-giro-koronavirus-novy-program.A200505_160350_cyklistika_ten

    Takový mišmaš, to se jen tak nevidí....no tohle prostě nebude zboží, na které jsme zvyklí..když se budou krýt dvě GT, tak Vuleta bude spíše takové Béčko. Klasika na podzim místo na jaře - problém by mohl být volba pro klasikáře...jet klasiku nebo absolvovat GT ?
    BATY
    BATY --- ---
    ONASYS: To jsem neznal :))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MAESTRO_007: Mam Force etap a sem spokojenej. Nikdy sem teda nejezdil s di2 , tak nemůžu porovnávat. Jediný co mne vadilo byla hlasitá force kazeta, což řeší stealth rings, správný seřízení a nejlépe red kazeta :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: pokud na to nespěcháš, počkal bych pár měsíců, protože pokud Shimano ani letos nepřijde s bezdrátem a dvanáctkou kazetou, tak se nejspíš bude konat hromadný celosvětový exodus ke Sramu :)

    Aktuálně se Sram zdá být o parník vepředu a i ta spolehlivost je prý čím dál lepší. Jeden známý má Force Etap, druhý Red Etap, a oba jsou spokojení. Naprosto dokonale je tam vyřešený ovládání přes appku, všechno se dá jednoduše customizovat, přechod od Shimana by v tomhle nebyl problém. Na co bych si ale já nezvyknul jsou páky, ten tvar je naprostý úlet, nikdy jsem nepřišel na to, jak ten hnus držet, aníž bych měl po půl hodině puchýře :D
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    MAESTRO_007: Bauke Molema to myslím řekl přesně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam