• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    SALO: OK, zalistuju zpátky hledáním (kam to až půjde) - díky za tip.
    SALO
    SALO --- ---
    XEHUTL: spatne zrkadla sa tu alebo vedla riesili x-krat, je to z principu picovina ale kazdy si je svojho falosneho pocitu bezpecia strojcom.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    SMOKY: Nehodlám padat, ale asi máš pravdu.

    To zápěstí tady asi nikdo, což?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    XEHUTL: Neni nad to si pro padu vrazit do hlavy tycku se zrcatkem :)
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    ATOMIKS: OK, taky možnost.. :/
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Pokud to patří jinam tak pardon, posunu se kam doporučíte :)
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Ahoj, neřešil jste tu někdo zpětná zrcátka? Řeším co je nejlepší abych viděl bez otáčení i na holku za sebou na tyči:
    - pevné na řidítka
    - na zápěstí
    - na helmu

    Zatím mi z toho asi nejlíp vychází to zápěstí případnou flexibilitou, ale pokukuji i po té tyčce na helmu.

    Někdo nějaké zkušenosti?
    Díky.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: chci se tam jet kouknout, kdyz nebude moc prset. Na zavod nemam odvahu, uz z mapy vypada okruh spis na plochou drahu :-(
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Tak určitě, jako diesel pojedu ;) V mém případě to ale bude asi jako vychrchlaný diesel v Oktávce první generace, těsně před tím, než se potká rozvoďák... :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: fuj, placka :) z těhlech loktovaček mám docela strach, ale zase to mám kousek, tak asi uvidím ráno podle počasí, abych si nezašpinil kolo :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nechystáte se někdo v sobotu do Chýně na UAC? Jedu se tam "rozjet", nabrat nějakou rychlost ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to si asi vystoupím hned na tom prvním brdku za Trutnovem, hezky po Křižákovsku.
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: jo to bude stejne jako ted o vikendu na Pocte Pacovske vysocine. Ale mozna se to rychlejc roztrha, co pro mne vlastne muze byt dobre, rychleji se propadnu mezi sve :-)

    BTW jedou se i zkracene MTB Trilogy!
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: nebude to úplně lehký švih, koukal jsem na startovku a jsou tam mimo jiný Kreuziger, Turek, Schlegel, Hník, Ťoupalík... :)
    VITI
    VITI --- ---
    Krakonošův cyklomaraton - Navýšení počtu startujících na 500 osob!
    Navýšení počtu startujících na 500 osob!
    http://www.biketourkrkonose.cz/...klomaraton/uvod-1/navyseni-poctu-startujicich-na-500-osob+a269.htm
    MISO
    MISO --- ---
    Uz je to vymenene, uz i tak zachvilku koncil, diky
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MISO: na kole na kterem jezdim denne/casto bych to nechal, dal dozadu na dojeti a podlepil poradne... a je to v pohode... stejne to za chvili sjedes
    BATY
    BATY --- ---
    MISO: Já už bych na tom nejezdil. Ale kdyby jo, alespoň bych to podlepil zevnitř...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MISO: To už radši vyměň. Obzvlášť, jestli přední. ;) Ti to rupne vole v padesátce a dostaneš vyrážku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam