• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JAZ: Proc odpurce ? Mas nejaky objektivni duvod ?
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: tuším že Giro ještě nikdy nejel, ale těch šancí bude mít ještě v dalších letech dost, proto má respekt, že se na něj vydá zrovna když se kžíží s klasikama
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3 VITI: máte kotouče? I když jsem jejich odpůrce, v těch prudkých sjezdech to v lijáku může být jediná cesta k přežití :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Taky to sleduju a mám osypky :D
    VITI
    VITI --- ---
    Tak predpoved na Krakonose zatim kvalitni, patek-sobota mokro :-/
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: nechybi mu taky z Gira nejaky dresy?
    JAZ
    JAZ --- ---
    Ten Sagan je vážně machr, klobouk dolů https://www.cyclingnews.com/news/peter-sagan-confirmed-to-miss-classics-for-october-giro-ditalia
    A Denk taky překvapil upřímností: "This calendar is not so fair to the Giro, to put all the Classics in (during) the Giro."
    Dodržej slib pořadatelům Gira i přesto, že na klasikách bude Bora bez Sagana úplně marná.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JONAS3: Oprava, Posázaví není zrušeno. Pokud to tak zůstane, tak to určitě chci zkusit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Taky díky. Snad to záda a srdíčko daj. Ale taky bych si rád ještě zajel letos na Sachretorte do Vídně.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Díky. Doufám, že se na podzim svezu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to taky přeji brzké uzdravení všem!
    BATY
    BATY --- ---
    Jeden se dá do kupy a další dva padnou...

    Tak ať se brzy uzdravíte!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Buď v klidu, já mám reaktivovanou mononukleózu a k tomu záda v piči...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mám letos po sezoně. :/ Záda v piči pičo. Ale dal jsem aspoň 1000. Průměrná rychlost 22,7 km/h (mimo Brno 28,8 km/h) je málo, ale nejsem takovej blázen, jako někteří zdejší vrchaři. Držte mi ukazováčky, cvak cvak!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak Posázaví také zrušeno.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Posázaví je super na gravelu ;-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak zajímavě vypadá i tento nový závod, na uzavřené trati! Ten se jede určitě (teda podle dnešní situace).
    ZÁVOD, KTERÝ CHCEŠ PŘEŽÍT. A VYHRÁT!
    https://www.okolousteku.cz/cs/

    Dál je tam Kolem Posázaví. To i přišlo taky zajímavé - zatím nezrušili. Dá se toho najít docela dost.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Nějaké možnosti naštěstí pořád jsou, nedávno jsem třeba našel zajímavý třídenní etapák na německé straně hor, teď když nebude Krušnoton tak o něm docela přemýšlím https://www.erzgebirgstour.de/
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: nj, ja kvuli tomu taky steloval dovolenou. Zlaty kolo a KS taky neni, Kraslicky sip asi taky ne ... smutna sezona.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Víš jak, win - win technika. Žena chtěla na dovolenou někam do Krušných Hor, vidět Karlovy Vary, zajet do SOOSu, no a mně jako napotvoru z toho vyšlo, že mohu ten týden před Krušnotonem, a když tam jsem hledal, tak na tom Klínovci jsou k mání super apartmány... Nedalo se odolat :D
    Výškové metry se mi ještě určitě budou hodit tak jako tak ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam