• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: já už na kruháči taky letěl přes kapotu, a i proto mám na nošení přilby dost jasný názor, protože kdybych jí tenkrát neměl, je dost možná po mně... nechápu, že bez ní pořád tolik lidí jezdí. Když už si někteří neváží sami vlastního života, tak je to pořád nehorázná arogance vůči vlastní rodině, záchranářům, doktorům...
    MISO: no sakra :( ale jsem si jistý, že tohle bude jiný případ, ten by bez přilby nejel
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: A jde to normálně z povinného ručení, když tě srazí auto a je to chyba řidiče auta? By mě zajímalo, jak to pak chodí? U auta prostě proplatí pojišťovna servisu částku, která byla potřebná k tomu, aby dali auto do původního stavu. Ale jak to je, když máš třeba 2 roky staré kolo, které stálo nové 100K? Co ti dá pojišťovna?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: to je hodne "blbej " nazor, da se predpokladat, ze clovek s takovym kolem s helmou jezdi skoro vzdy a neznas okolnosti proc ji zrovna nemel

    ... ja to nebyl, sice me srazilo v utery auto ve zline, ale tohle byla zlinska ulice v brne :-) (borec me prehlidl na kruhaci, nedal prednost a nic mi neni, kolo dopadlo hur)


    JAZ
    JAZ --- ---
    Přiznejte se, kdo jste rozstřelili novou Dogmu na Lightweightech? :) https://www.idnes.cz/...skoda-300-tisic-na-kole-po-srazce-autem-v-brne.A200706_104222_brno-zpravy_hv
    Sorry za ten smajlík, ale když je někdo tak blbej a vyrazí na silničce bez helmy, tak s ním nemám žádný soucit...
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: posledni info co jsem cetl bylo, ze s development tymem a zenskyma bude CCC pokracovat i dal, takze tam snad maji jistotu.
    JONAS3: ted jo, ale ten dokument bude asi hadam na dyl, a brzo bude zase fuc, u nas toho moc neodjede :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: ono bůhví jak to bude, kolik týmů se úplně rozpadne. CCC končí jako sponzor a letos se bude sakra špatně hledat nový na příští rok
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Vacek je tu, dnes jel Roudnici.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Já teda ještě v poště doporučoval Tufo Prostějov, podle mě pěkně makají s mládeží.
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: jojo, to je pravda, a pak jeste Matthias Vacek, ale ti jsou ze zahranicnich tymu a v CR moc casu travit nebudou (po korone), tak nevim, jak moc vhodni pro tenhle zamer budou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: tak třeba Petr Kelemen by jet slušně příští rok mohl ne?
    JAZ
    JAZ --- ---
    AAHHWISEGUY: nejlepší by bylo vzít to přes cyklistický svaz nebo kontaktovat Topforex Lapierre, což je jediný pořádný juniorský tým u nás, ale nemyslím si, že bychom v ČR aktuálně měli někoho na té úrovni, o které píšeš.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AAHHWISEGUY: Napiš normálně Saganovi na IG, je to srdcař a věřím, že ti odpoví.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ahoj jsem dokumentarista a do filmu hledam nejakeho (idealne) mladeho cyklistu, ktery se pripravuje na nejaky vrcholovy zavod (treba Paříž-Roubaix juniorů) - neporadili byste mi na jakou instituci, nebo na koho se obratit s vytipovanim/seznamenim s nekym takovym? predem diky za tipy a napady...
    VITI
    VITI --- ---
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Valverde letos slaví 40.

    Valverde looking to extend career beyond 2021 | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/valverde-looking-to-extend-career-beyond-2021/
    VITI
    VITI --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VITI: no nechal no....ale kolo zůstalo na svém místě:)
    VITI
    VITI --- ---
    ONASYS: jel bych tam hned, ale nejakou mladickou nerozvaznosti jsem se prihlasil na Trilogy, to bych jel vlastne jen na otocku domu :-)
    PAN_SPRCHA: nechals tam klicek?
    BATY
    BATY --- ---
    PAN_SPRCHA: Jako fakt? :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BATY: si děláš prdel, ale přesně tohle se mi stalo:)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    VITI: todle je paradni okruh, ve velky casti je to po super asfaltu, jedine hruza asfalt je v useku Louisna udoli to je mirny stoupani kde se da jet v haku mezi 58-70km, tudle trasa mel z casti driv Rampusaka nez to tipnuli, dalsi plus je ze v Orlickych horach nejezdi tolik aut. Fakt doporucuju!
    VITI
    VITI --- ---
    Nahodny nalez zajimave akce: 28.06.2020 ► DP2020 – Silniční závod Olešnice
    http://triclub.dobruska.cz/
    Bohuzel (pro mne) zase skoro v Polsku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam